Blog

Zimní akce od DIGI TV: Čtyři měsíce 100 kanálů pro nové zákazníky zdarma!

• 26. 10. 2017

Máte v oblibě propagaci programů s vysokou CPA odměnou? DIGI TV nabízí neuvěřitelných 700 Kč za každou konečnou objednávku.  K tomu navíc připravilo na zimu speciální akci pro nové zákazníky, která je s touto provizí slučitelná.

Zimní akce

Čtyři měsíce mohou všichni noví zákazníci DIGI TV sledovat svou televizi zcela zdarma. Stačí, aby s DIGI TV kdykoli do konce roku uzavřeli smlouvu. K tomu obdrží od předního českého poskytovatele satelitní televize a televize přes internet další dárek. V rámci velké slevové akce Zima zadarmo se jim na celé čtyři měsíce zároveň automaticky zpřístupní kompletní nabídka až 100 kanálů DIGI TV bez ohledu na to, jaký programový balíček si objednají. Samozřejmě opět zcela zdarma, a to včetně pronájmu set-top boxu. Akce platí od 20.10.2017 do konce roku.

Proč v zimním období propagovat program DIGI TV?

V zimním období, zejména v čase Vánoc, se všechny televizní stanice snaží nasadit do vysílání to nejlepší. Díky kompletní nabídce budou mít zákazníci DIGI TV možnost vybírat ty nejkvalitnější pohádky, filmy, seriály, dokumenty nebo třeba hudební pořady či sportovní přenosy.

Právě DIGI TV nabízí řadu exkluzivních sportovních přenosů, například z anglické Premier League, která se hraje i přes Vánoce. Vedle toho mohou zákazníci na kanálech DIGI Sport sledovat španělskou La Ligu. Ta 23. prosince nabídne jeden z vrcholů sezony, El Clásico, duel mezi nesmiřitelnými rivaly z Realu Madrid a Barcelony. Příznivci nejlepšího světového tenisu si zase mohou již od 12. do 19. listopadu díky DIGI TV vychutnat tenisový Turnaj mistrů v Londýně.

Další výhody DIGI TV

Z kompletní nabídky stovky kanálů, z nichž je 40 v HD kvalitě, si vybere celá rodina. DIGI TV si zakládá na pestré a vyvážené programové skladbě, při níž myslí jak na děti, tak na teenagery i dospělé diváky. V případě, že si pořídí televizi přes internet, budou moci využívat veškeré výhody moderní televize jako je zhlédnutí pořadu od začátku, možnost nahrát 30 hodin pořadů, případně využít 72 hodinový archiv odvysílaných pořadů, což při stovce kanálů nabízí v každý moment přes 7000 hodin televizní zábavy.

1880-digi-tv

Shrnutí akce Zima zadarmo:

  • Čtyři měsíce sledování televize zcela zdarma.
  • Kompletní nabídka až 100 kanálů DIGI TV
  • Vše zdarma včetně pronájmu set-top boxu
  • Akce platí pro nové zákazníky, kteří uzavřou smlouvu do konce 31.12.2017.

Více informací o akci naleznete na stránkách DIGI TV.

Využijte tuto podzimní akci od DIGI TV k propagaci programu a získejte provizi pro #czaffil 700 Kč za konečnou objednávku.

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace affiliate programu DIGI TV, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Profilový obrázek


autor článku

ZAREGISTRUJ SE DO AFFILIATEPORT.EU

Připoj se k více jak 3 500 affilům a získejte navíc 5 týdnů kurzu affiliate marketingu zdarma.

Získat více informací
affil affilhero Affiliate AffiliateClub Benito.cz Black friday CZAffil DIGI TV E-commerce jak pracuje marketing Patro.cz PlnáPeněženka.cz skaffil slevy

e-mail: info@affiliateport.eu
tel.: +420 773 759 523

Affiliate podpora k dispozici:
Po-Pá 9.00 - 17.00 (& flexibilně dle domluvy)