Affiliate články

Zasíláme vzorky ZDARMA: Staňte se králem kvalitního obsahu

V posledních letech sledujeme zajímavý růst affiliate oboru v ČR. Jak roste počet příležitostí, roste také konkurence. Kdo chce v této konkurenci dlouhodobě uspět, měl by nabídnout „něco navíc“. Mluvíme o přidané hodnotě pro své návštěvníky/zákazníky. Výbornou možností je nabídka kvalitního a unikátního obsahu na webu nebo sociálních sítích.

green-coffee-plus

Říkáte si „proč vůbec takovou přidanou hodnotu vytvářet„, když návštěvníky můžu získávat z long-tailových frazí, které nahodím do titulku a to rychleji a ještě za méně práce?”

4 podstatné důvody:

 1. Budujte a rozvíjejte komunitu – lidé vás budou rádi sdílet a doporučovat.
 2. Více než jedna konverze – představte si typický MFA web, kdy přijde člověk na stránku, proklikne se, nakoupí a získáte provizi. Super. Ale představte si, že se na vaši stránku pravidelně vrací. Díky tomu může přes vás nakoupit třeba ještě 5x do konce toho roku.
 3. Kontakt – tím, že se k vám bude pravidelně vracet, tak se např. přidá na vaše sociální sítě nebo vám zadá svůj email = ještě lepší cílení.
 4. Vyhledávače vás budou mít rádi – když máte web plný unikátního obsahu, který se sdílí, v článcích jsou správné titulky, odstavce, fotografie, videa, tabulky, seznamy a pod články diskuze, tak vás prostě vyhledávače budou milovat.

Podívejte se na svůj affiliate web, s kterým chcete dlouhodobě pracovat – zamyslete se a představte si, jak by se do něj dal zapojit kvalitní obsah typu:

 • odborných článků
 • reálných obrázků / videí
 • rozhovorů
 • článků uznávaných osobností v daném oboru
 • infografik
 • soutěží / kvízů
 • vhodně upravených článků (titulek, odstavce, podtržení)
 • tabulek / seznamů

malinovy-keton

Jak fungují recenze a reálné zkušenosti?

Jednou z možností vynikajícího a velmi dobře konvertujícího obsahu jsou recenze a reálné zkušenosti zákazníků. V dnešní internetové době nikdo nechce kupovat „zajíce v pytli“, zákazníci chtějí získat dostatek informací ještě před nákupem. Důležitým předpokladem pro růst konverzí přes recenze je jejich pravdivost a reálnost. Pod recenzemi můžete nechat prostor pro diskuzi, v které se skrývá další zajímavý potenciál.

Co takhle potravinové doplňky?

Pojďme si tuto příležitost probrat podrobněji v oblasti, která je velmi populární a zároveň velmi vhodná pro reálné zkušenosti. Jedná se o potravinové doplňky. V této oblasti se naskýtá řada možností, jak šikovně a unikátně připravovat kvalitní obsah. Může se jednat o různé formy příběhů, výzev či testů, zda doplňky fungují, jak je slibováno a propagováno.

Na potravinové doplňky jsou mezi lidmi různé názory, kdy jedni si je nemohou vynachválit a nemohou si bez nich život představit a druzí je kritizují. To dává velký prostor pro diskuzi. A kde jinde by měla probíhat v dnešní době diskuze než na webu, kde je detailně popsán příběh jedince a přidána recenze a další zajímavé a unikátní fotografie a videa? Takto se vám bude vytvářet zdarma množství kvalitního obsahu přímo od reálných uživatelů. To je obsah, který uživatelé i vyhledávače doslova milují.

Nový trend affiláků – video obsah

Značnou konkurenční výhodou je vytváření video obsahu. Řekněte si sami, jak se vám líbí články a recenze doplněné o kvalitní video. Je to přesně ten unikátní obsah, díky kterému si návštěvníci váš web zapamatují a budou se na něj vracet. Video obsah je trend, uživatelé jsou po něm přímo lační a řada úspěšných affiláků se již video obsahu nějakou dobu věnuje a stále se v něm zdokonaluje.

Řekněte si o vzorky zdarma

K pravdivým recenzím a k tvoření videí či fotek potřebujete samozřejmě produkt, který si prohlídnete, osaháte, vyzkoušíte a otestujete a následně díky těmto poznatkům napíšete důvěryhodnou recenzi s pozitivními, ale i negativními komentáři k produktu. Produkt si vyfotíte, případně i natočíte. A rázem máte podklady, které jsou garantem obsahově nabušeného článku / stránky / landing page, kterou vám bude závidět i samotný inzerent a všichni vaši konkurenti.

V AffiliateClubu máte teď jedinečnou šanci stát se králem obsahu. Pokud nás kontaktujete, dokážeme vám zajistit podklady, které budete potřebovat k vytváření článků, obrázků či videí. Všechny podklady vám zašleme zcela zdarma.

V případě, že máte zájem o vzorky zdarma nebo máte k článku jiné otázky, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Předchozí článek

Spouštíme další affiliate kampaně: Uzasne-Darky.cz a Práce nás baví

Další článek

AffiliateClub se stal absolutním vítězem Affiliate Awards 2014