Kampaně

Zapojte se do propagace soutěže Bonami.cz

Pokud propagujete affiliate program Bonami.cz a stále přemýšlíte, jak navýšit počet objednávek a tím pádem i konverzí, tak pro vás máme aktuální tip.

Soutěž s Bonami.cz

Bonami.cz spustilo soutěž s cenami za 90 000 Kč, kdy každý soutěžící musí splnit 3 podmínky, které mohou vést k hlavní výhře, což bude dovolená snů. Jedna z podmínek je však velmi důležitá pro vás, affiliate partnery. Každý, kdo se bude chtít zapojit do soutěže, tak musí u Bonami.cz nakoupit a do ukončení soutěže (30.9.2015) také objednávku zaplatit.

Jednoduché a zcela jasné. Pokud tedy přes banner, článek nebo třeba e-mailing dokážete přivést čtenáře se zájmem soutěžit, tak můžete rovněž počítat s uskutečněnou konverzí.

Jelikož mezi hlavní ceny patří finanční odměna na dovolenou snů, tak není nutné propagaci směřovat pouze na weby či databázi lidí se zájmem o bydlení, domácnost a designové výrobky, kterými se prezentuje právě Bonami.cz. Bude určitě dobré vyzkoušet, jaký ohlas to může vzbudit u lidí, kteří milují cestování.
 

Zapojte se do propagace této soutěže a zvyště své zisky! V adminu AC jsou připraveny bannery k nasazení na vaše affil weby, určitě však doporučujeme aktivně tuto akci podpořit. Podrobné informace o celé soutěži naleznete na této speciální stránce Bonami.cz.

dovolena snu

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu Bonami.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Nový affiliate program: Hospodyňkám.cz

Další článek

Spouštíme nový affiliate program: I-Living.cz