Affiliate článkyKampaně

VYŠŠÍ PROVIZE Patro.cz

Patro.cz s provizí až 3,5 %

Nákupní galerie Patro.cz před nedávnem snížila svou provizi na plošných 1,4 %, tato provize byla nastavena z důvodu překlopení e–shopu na nový web, kdy bylo technicky složité zachovat stávající provizní strukturu, proto byla nastavená jednotná hladina na nižší úroveň. Nyní mám tu radost oznámit, že víceúrovňová provizní struktura je opět zpět. Kolik za jakou konverzi získáte se dozvíte v tabulce níže.

Více o programu

Patro.cz je expertem na bezstarostné nákupy již od rok 1998, skupina internetových obchodních domů PATRO GROUP je součástí jedné ze 100 nejlepších českých firem – technologické a inovační společnosti NWT. Pod taktovkou mají dohromady 7 e-shopů, Patro.cz je tím nejstarší. Svým sortimentem se řadí k nejkomplexnějším českým internetovým obchodům.

Nová provizní struktura

Výše provize se dělí dle kategorie, do které objednávka spadá:

patro-tabulka

Provize nevzniká u kategorií: Krása, zdraví a drogerie (mimo výše vypsané podkategorie), PC, kancelář a mobily (mimo výše vypsané), dále u kategorie Smarty.

Doporučení k propagaci

  • široký sortiment
  • denně aktualizováno více než 220 tisíc produktů
  • 5 poboček – výdejních míst: Zlín, Brno, Hulín, Kroměříž, Uherské Hradiště
  • ověřeno zákazníky Heuréky – 90% doporučení

Snímek obrazovky 2019-02-04 v 16.07.03

Základní informace Patro.cz

  • kategorie: Nákupní galerie
  • provize až 3,5 %
  • cookies po dobu 1 měsíce

Pokud u nás ještě nejste registrovaní a chcete se zapojit do propagace affiliate programu Patro.cz, vše podstatné se dozvíte na stránce AffiliateClub, která vás registrací provede.

Přejeme spoustu úspěšných konverzí!

 

Předchozí článek

Valentýn

Další článek

VYŠŠÍ PROVIZE DobráPoptávka.cz