Kampaně

Vydělávejte na novém affiliate programu PlnáPeněženka.cz

Dnes spouštíme program na naši vlastní službu – cashback portál PlnáPeněženka.cz. Od dnešního dne jej můžete propagovat i vy. Ideální affiliate program pro audienci mírně pokročilých internetových uživatelů.

PlnáPeněženka.cz

PlnáPeněženka.cz je cashback portál, který umožňuje svým uživatelům získat peníze zpět za nákupy ve více než 200 eshopech. Uživatelé po registraci dále nakupují ve svých oblíbených eshopech, tak jak jsou zvyklí, ale část peněz obdrží zpět na účet u PlnéPeněženky a následně je obdrží i na bankovní účet.

V současné době je cashback v ČR na vzestupu a PlnáPeněženka.cz má ambici stát se v brzké době silnou jedničkou na trhu. Například v Anglii cashback používá zhruba 10 % populace a takovou penetraci lze očekávat i v ČR.

Pro uživatele je cashback portál výhodný, protože po započítání cashbacku se dostanou v obchodech na ceny, které by pro ně za normálních okolností nebyly a použití portálu zabere nanejvýš několik vteřin před nákupem. Největším lákadlem pro uživatele je cashback v zahraničním obchodě Aliexpress.

 

plnapeneznka banner 1

 

Podmínky affiliate programu PlnáPeněženka.cz
  • Provize 125 Kč za aktivního uživatele – uživatel provede alespoň jeden nákup nejpozději 90 dnů od registrace
  • Cookies po dobu 30 dní
  • V adminu AC jsou připraveny atraktivní bannery
  • Potenciální zákazník se dostane na cashback portál PlnáPeněženka.cz

Restrikce k tomuto programu

  • Zákaz bidování v PPC na brandová slova
  • Mailing na větší DB po předchozím schválení (50k+ uživatelů)
  • Zákaz promování na stránkách partnerských e-shopů, jejich soc. stránkách apod.
  • Používání loga a brandu PlnáPeněženka.cz je povoleno, ale používání log a názvů partnerských e-shopů pouze po předchozím schválení
  • Výslovně zakázáno je používání brandu, loga apod. u Mall.cz a Booking.cz

plnapenezenka - 160x600

 

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu PlnáPeněženka.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

14 tipů a doporučení, jak vybudovat vydělávající affilate web při práci

Další článek

Jak propagovat mBank?