Kampaně

Vstoupili jsme do her. První kampaní je Goodgame Empire

Empire-Startscreen-800x600

V AffiliateClubu se díváme pouze po oblastech, kde je možné vygenerovat zajímavý objem konverzí a peněz. Po segmentu zdraví/hubnutí se poohlížíme také po online hrách, které jsou globálně velmi oblíbené a finančně atraktivní téma. První kampaní, kterou hry otvíráme, je Goodgame Empire – multiplayer strategie z období středověku, která se hraje přímo v prohlížeči. Hráč buduje hrady, armády a testuje svoje vojevůdcovské schopnosti v bitvách proti ostatním hráčům.

Máme pro affiláky připraveno téměř 100 obrázkových a flash bannerů, které vedou na vyladěnou landing page inzerenta. Affiliate partneři u této kampaně nesmí vytvářet vlastní bannery a landing stránky.

Odměna je 20,- Kč za registraci do hry, která je pro uživatele zdarma. Samozřejmostí jsou u nás doživotní cookies.

Přečtěte si pozorně podmínky kampaně v jejím popisu. Mezi zakázané zdroje trafficu patří například email marketing, PPC arbitráž, SMS marketing a podobně. To jsou podobné podmínky, jako má tato hra u konkurenčních affiliate sítí.

Máte nějaký herní traffic, nebo návštěvnost mladých lidí na tématickém webu? Napište nám klidně napřímo na info@affiliateclub.cz, o jaké hry máte zájem.

Předchozí článek

Zvedáme provizi affilákům u povinného ručení!

Další článek

6 nedostatků vaší affiliate landing page