Affiliate články

TopTrack.cz: 12 článků o slevových serverech a novinky – únor 2015

Máme za sebou první měsíc roku 2015. Leden proběhl ve znamení nabídek na pobyty a zboží, prodeje byly rovnoměrně rozložené půl na půl. Mezi pobyty se dařilo kategoriím wellness a pobyty na horách (hlavně Krkonoše). V segmentu zboží se tradičně prodávala elektronika a pozadu nezůstaly ani lůžkoviny.

Ke konci měsíce se začaly prosazovat slevy s valentýnskou tématikou – např. zájezd do Paříže. Větší propagace valentýnských akcí je zajímavým tipem pro první a druhý únorový týden.

toptrack.cz-logo

Připravili jsme pro vás výběr aktuálních článků ze slevového oboru a představení novinek v affiliate kampani TopTrack.cz, která je součástí AffiliateClub.cz.

Výběr článků o slevovém trhu

Novinky z TopTracku

TOP nabídky – nové řešení pro slevové srovnávače
Náš společný zájem je promování nabídek, které generují prodeje/tržby (mají vyšší konverzní poměr a tím i lepší PNO) a nabídek, které mají potenciál vysokých prodejů. Pro podpoření prodávaných nabídek jsme připravili ve feedu tag RECOMMENDED. Tento tag budou mít u sebe všechny zajímavé nabídky s dobrými prodeji.

Pro slevové srovávače zapojené v TopTracku tag RECOMMENDED může sloužit jako vodítko, které akce více promovat. Věříme, že zavedení tohoto tagu ve feedu podpoří prodeje těchto zajímavých konverzních nabídek.

Předchozí článek

Valentýnská affiliate akce: 140 Kč za prodej u kampaně Frutiko.cz

Další článek

Nově provize 250 Kč za registraci u kampaně PoštaBezHranic.cz