Affiliate články

TopTrack.cz: 10 článků o slevových serverech a novinky – březen 2015

Nejkratší měsíc v roce 2015 nám již skončil a my jsme zde s novým přehledem tipů a zajímavostí z TopTracku a slevového trhu.

Jakým nabídkám se v únoru dařilo? Číslem jedna jsou stále pobyty (hory a termály), stálicí v našem seznamu jsou tablety a mobily. Dalším okruhem vyhledávaných a kupovaných slevových nabídek jsou hubnoucí legíny. Je vidět, že jaro už nakukuje a jarní zboží je již opět zajímavým artiklem.

toptrack.cz-logo

Připravili jsme pro vás výběr aktuálních článků ze slevového oboru a představení novinek v affiliate kampani TopTrack.cz, která je součástí AffiliateClub.cz.

Výběr článků o slevovém trhu

Novinky z TopTracku

Nové API pro slevové srovnávače
Během února jsme pro slevové srovnávače zprovoznili možnost si přes API stahovat statistiky nabídek a slevových portálů. Srovnávače mohou získávat statistiky automatizovaně a dle toho vylepšovat výkon svých kampaní. Věříme, že tento nástroj přispěje k zefektivnění zobrazování nabídek.

Již před spuštěním je vylepšení topování nabídek pro slevové portály. Tato změna značně ulehčí a opět o něco zefektivní čas potřebný k obsluze TopTracku.

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate marketingu za únor 2015

Další článek

Report nových affiliate kampaní za únor 2015