Kampaně

Supraphonline.cz – nový program s provizí 7 %!

Supraphonline.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku více než 3 700 000 skladeb a více než 300 000 alb. Vaše odměna u této kampaně bude 7 % z konečné objednávky.

Supraphonline.cz

Digitální servis Supraphonline.cz byl spuštěn v roce 2011. Byl to první digitální obchod v České republice, který vedle klasického formátu MP3, nabídl veškerý sortiment rovněž v bezztrátovém komprimačním formátu FLAC, jenž poskytuje kvalitu záznamu srovnatelnou s kvalitou na CD nosičích.

Již rok po svém spuštění získal portál Supraphonline dvě nominace na prestižním ocenění českého internetu – Křišťálová lupa 2012, a to v kategoriích Projekt roku a E-commerce inspirace, o kterých rozhoduje odborná porota.

Od roku 2016 e-shop Supraphonline nabízí vedle prodeje prostřednictvím downloadu také možnost nákupu fyzických nosičů CD, DVD a LP, pro nejnáročnější posluchače nabízí u vybraných titulů i možnost nákupu ve vysokém rozlišení (studiová kvalita ve formátu WAV a rozlišení 24bit).

 

banner supraphonline 970x90

 

Supraphonline si získal důvěru zákazníků především díky maximální uživatelské přívětivosti, přehlednosti a komfortu. Kromě tradičních způsobů platby je k dispozici i možnost předplacených kreditů na účtu v rámci e-shopu, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Po zakoupení digitální nahrávky má zákazník možnost stáhnout nahrávku ze Supraphonline opakovaně bez jakéhokoliv omezení do jakéhokoliv zařízení umožňujícího přehrávání digitálních audio nahrávek.

Supraphonline má aktuálně ve své nabídce přes 3,7 miliónů skladeb a více než 300 tisíc alb.

Proč propagovat právě Supraphonline.cz?

  • Nabídka více než 3 700 000 skladeb
  • Dvě nominace v prestižním ocenění českého internetu – Křišťálová lupa 2012
  • Prodej nahrávek v Hi-Res, čili ve vysokém, studiovém rozlišení
  • Kombinace prodeje hudby v digitální podobě (MP3, FLAC, WAV) a fyzické podobě (CD, DVD, LP) na jednom místě
  • Kromě skladeb jsou k dispozici i informace o jednotlivých interpretech a skladatelích a to kompletně v češtině

Základní informace k tomuto affiliate programu:

  • Provize 7 % z objednávky
  • Cookies po dobu 30 dní
  • V adminu připraveny bannery a XML feed
  • Potenciální zákazník se proklikne na e-shop Supraphonline.cz

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce Supraphonline.cz

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu Supraphonline.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

PODZIMNÍ AKCE OD MBANK: Pro uživatele až 1 200 Kč za založení a používání účtu!

Další článek

Výběr affiliate článků a novinek za srpen 2017