Kampaně

Spuštěna kampaň Soutěž o Apple produkty (Aldaniti)

V AffiliateClubu je od tohoto týdne nasazena nová kampaň, kterou jsme připravili ve spolupráci se společností Aldaniti. Kampaň je zaměřena na sbírání leadů přes WinGames. Úkolem je získávání účastníků do soutěže o zařízení Apple (iPad Air, iPhone 5s, iMac) a doplňková příslušenství. 

Apple zařízení jsou obecně velmi populární, zvláště pak mezi mladými lidmi. Doporučujeme kampaň cílit právě na tuto cílovou skupinu. Jediný krok, který musí účastník učinit k tomu, aby se do soutěže zapojil, je vyplnění registrační formuláře. Registrace do soutěže je bezplatná.

soutez468

Soutěž o Apple produkty (Aldaniti)

 • 10,- Kč + DPH za každý unikátní lead
 • Cookies jsou 30 dní
 • Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu (konkrétně: adult weby/content, politické weby/content, náboženské weby/content, weby/content s propagací nebo zobrazováním násilí, cashback weby a portály)

Další informace rádi poskytneme na e-mailové adrese info(zav)affiliateclub(t)cz.

soutez250

 

Kampaň Aldaniti byla již bohužel ukončena. Jako náhradu Vám můžeme nabídnout propagaci cashbackového portálu Plná Peněženka, který vrací peníze z nákupů zpět. Za každého aktivního uživatele získáte provizi 200 Kč, nemusí tedy proběhnout žádný nákup. Uživatelé mohou ušetřit své peníze při nákupu v populárních zahraničních obchodech Aliexpress, Bonprix či Booking.com

Předchozí článek

Michal Hardyn nastupuje na pozici CEO AffiliateClub.cz

Další článek

Spuštěna kampaň Bonami - provize z každé objednávky

 • Super, to se mi líbí. Rozumím tomu dobře, že to nemám propagovat ani na FB?

  • Dekujeme za zajem. :-) Facebook by mel byt v poradku a lze pouzit pro propagaci.

 • alena123

  dobrý den když mi to psalo váš mobil byl vybrán vyberte si výhru tak mi jí pošlete ? když sem si vybrala iphone chtěla bych zlatý a registrovala jsem se

 • Ferda

  Aldaniti -nejotravnější firma na internetu.