Kampaně

Spouštíme nové affiliate programy: Pampeliška.cz a Chata.cz

Přinášíme vám nové affiliate programy, které se budou hodit zejména pro partnery věnující se cestování. Jak Pampeliška.cz, tak Chata.cz se však převážně specializují na ČR a Slovensko, tudíž možnost jak monetizovat svůj web mají i ti, kteří např. píší regionální či městské informační web/noviny.

Pampeliška.cz

Pampeliška.cz je online rezervační systém zprostředkující ubytování převážně v České republice a na Slovensku. Web je unikátní tím, že na jednom místě uživatelé naleznou jak „komerční“ typy objektů (hotely, penziony, apartmánové domy), tak také objekty privátního charakteru (chaty, chalupy, vinné sklepy). Nabídka objektů se neustále přizpůsobuje trhu jak dle sezónnosti, tak i vzhledem k dlouhodobým trendům.

Více informací také zjistíte v našem novém katalogu programů na stránce Pampeliška.cz.

O ubytovatele se stará tým produkčních pracovníků, čímž je zajištěna vysoká kvalita a aktuálnost zveřejněných informací. Klientům je k dispozici zkušené klientské centrum, které bleskově řeší rezervace a poptávky, tak aby čas nutný k dokončení rezervačního procesu byl co nejkratší. V současnosti je kladen důraz na propojení systému s recepčními/hotelovými systémy, pro navýšení procenta objektů, u kterých známe vždy aktuální stav obsazenosti.

Podmínky affiliate programu Pampeliška.cz

  • Provize 6 % z objednávky za tyto objekty: chaty, chalupy, zahradní domky, priváty, byty, apartmány, rekreační domky, vinné sklepy a bungalovy.
  • Provize 4 % z objednávky za tyto objekty: penziony, hotely, ubytovny, lázeňské objekty, motely, hostely a residence.
  • Platnost cookies 30 dní
  • V adminu AC jsou pro vás nachystány bannery a XML feed
  • Potenciální zákazník se dostane na prodejní web Pampeliška.cz

pampeliska - 300x300

Chata.cz

Chata.cz je rovněž online rezervační systém zprostředkující ubytování v České republice a na Slovensku. Web se zaměřuje na objekty jako jsou chaty, chalupy či vinné sklepy. Tyto objekty představují stále zajímavou alternativu klasického hotelového ubytování a oslovují specifické cílové skupiny.

Více informací také zjistíte v našem novém katalogu programů na stránce Chata.cz.

Díky úzké spolupráci s ubytovateli a jejich vzdělávání roste kvalita a vybavenost těchto objektů, spolu s jejich profesionálnějším přístupem k podnikání v tomto oboru. Takové objekty dokáží zaujmout i náročné zákazníky hledající víc, než jen levné místo na přespání.

Podmínky affiliate programu Chata.cz

  • Provize 6 % z objednávky za chaty a chalupy
  • Provize 4 % z objednávky za penziony a hotely.
  • Platnost cookies 30 dní
  • Potenciální zákazník se dostane na prodejní web Chata.cz

silvestr 2

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace těchto affiliate programů Pampeliška.cz a Chata.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Jak pracuje affilák Vlado Rejholec?

Další článek

Martinus.cz: Nový affiliate program s provizí 7 %!