Kampaně

Spouštíme affiliate kampaň Rohlik.cz – provize 6 % za prodej potravin online

Dnes spouštíme velmi očekávanou kampaň Rohlik.cz. Jedná se o zcela nový projekt, který se netají velkými ambicemi. Rohlik.cz je online supermarket prodávající čerstvé potraviny a drogerii s rozvozem nákupu až domů. Stačí vybrat nákup, zaplatit a vyčkat na doručení. Během své krátké působnosti už projekt přilákal mnoho pozornosti.

Prodej potravin přes internet je ověřený a dlouhodobě rostoucí business – např. v Anglii se realizuje přes internet přes 5 % všech tržeb v oboru prodeje potravin – tj. přibližně 5,5 miliard liber. Toto číslo roste přibližně o 15 % každý rok – tj. během dalších 5-ti let můžou být tržby v oboru dvakrát větší.

Za projektem Rohlik.cz stojí Tomáš Čupr, zakladatel úspěšných projektů jako Slevomat.cz a DameJidlo.cz. Podle svých slov online prodej potravin směřuje k obratu na úrovni 5 % kamenných prodejen – to znamená tržby přibližně 25 miliard Kč k rozdělení mezi hráče na trhu.

Pro affiláky kampaň Rohlik.cz nabízí unikátní možnost proniknout do nové niky, která je v České republice na svém počátku a skrývá v sobě značný potenciál. Možností propagace je celá řada – mainstreamové portály, blogy, bannery, emailing, ale třeba i offline marketing, stačí jen zauvažovat a otestovat příležitosti. Kvalitu služby a portálu doporučujeme vyzkoušet na vlastní kůži.

Affiliate kampaň pro online supermarket Rohlik.cz

    • Provize 6 % (z ceny bez dopravy a DPH)
    • Cookies jsou 30 dní
    • V podkladech v AffiliateClubu je množství graficky zdařilých a poutavých bannerů

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Předchozí článek

Startuje kampaň Národní pokladnice - provize za prodej mincí a medailí

Další článek

Nekalé praktiky v affiliate podnikání - jak postupovat?