Kampaně

Report nových affiliate kampaní za září 2015

V minulém měsíci jsme spustili velice zajímavé affiliate programy, přičemž některé z nich se mezi vámi partnery ihned uchytily a věříme, že tento trend bude pokračovat. Pojďme si tedy již tradičně všechny nové programy ve zkratce představit.

A. Nové affiliate programy – září 2015

PlnáPeněženka.cz

 1. Popis: PlnáPeněženka.cz je cashback portál, který umožňuje svým uživatelům získat peníze zpět za nákupy ve více než 200 eshopech. Uživatelé po registraci dále nakupují ve svých oblíbených eshopech, tak jak jsou zvyklí, ale část peněz obdrží zpět na účet u PlnéPeněženky a následně je obdrží i na bankovní účet.
 2. Vhodné pro: všechny, kteří nakupují na internetu
 3. Provize:  125 Kč za aktivního uživatele – uživatel provede alespoň jeden nákup nejpozději 90 dnů od registrace

Hospodyňkám.cz

 1. Popis: Hospodyňkam.cz je internetový obchod nabízející cukrářské potřeby, které nejsou běžně dostupné v kamenných obchodech. Jedinečný sortiment obsahuje kvalitní produkty světových značek Wilton, PME, Rainbow Dust či Master Martini a spoustu dalších.
 2. Vhodné pro: ženy
 3. Provize: 10 % z objednávky

I-Living.cz.cz

 1. Popis: I-LIVING.cz je e-shop, který svým zákazníkům poskytne vše pro jejich domácnost a spokojené bydlení. Mezi nejprodávanější zboží patří např. matrace, polštáře, přikrývky, postelové rošty, fototapety či vonné svíčky.
 2. Vhodné pro: ženy (vybírají např. povlečení) i muže (vybírají např. matrace)
 3. Provize: 7 % z objednávky

Zdravý Shake

 1. Popis: Jde o pečlivě vyváženou recepturu, která celkově harmonizuje organizmus, posiluje imunitu, srovnává střevní trakt, posiluje psychiku, a dodává energii. Zdravý Shake neobsahuje žádné syntetické ani jinak škodlivé látky.
 2. Vhodné pro: lidi, kteří se nestíhají nasnídat doma
 3. Provize: 30 % z objednávky

DeliBarry

 1. Popis: Cílem Delibarry je umožnit jednotlivcům šetřit na dopravě balíků. Díky výhodným smlouvám s dopravci nabízí zákazníkům nižší ceny než jaké jsou pro jednotlivce běžné.
 2. Vhodné pro: podnikatele, e-shopaře, mladé lidi
 3. Provize: 10 % z objednávky


 

B. Aktuální novinky

 1. Zvýšení provizí: u kampaní Oxyd.cz a SeminarkyZa1.cz jsme navýšili provize, díky čemuž se mohou navýšit i vaše zisky! Kampaň Oxyd.cz má nyní provizi 15 % a u SeminarkyZa1.cz se veškeré výše provizí zvedly o 20 %!
 2. Nové bannery:  u kampaně Rohlik.cz jsme přidali nové bannery, které můžete nasadit na své affil weby a testovat, kde vám mohou nejvíce vydělat. Rohlik.cz patří mezi nejvýdělečnější kampaně v naší síti, tudíž rozhodně doporučujeme pracovat nejen právě s bannery, ale i s dalšími propagačními možnostmi.
 3. mBank spouští další akci, až 1500 Kč za založení a užívání mKonta! Bannnery pro #czaffil k použití v adminu. Vždy když inzerent mBank spustí podobnou akci, velmi to pomáhá konverzím.

 

C. Nejúspěšnější 3 programy – září 2015

Nejvíce vyplacených provizí:

 1. Rohlik.cz
 2. mBank
 3. TopSrovnání.cz – povinné ručení

Nejlepší konverzní poměr:

 1. Muve.cz
 2. Rohlik.cz
 3. Porovnej24.cz – povinné ručení

V případě, že máte doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Předchozí článek

Zaslat.cz - nový affiliate program s provizí 15 %

Další článek

Slevoucher.cz: Nový program s provizí 12 %