Kampaně

Report nových affiliate kampaní za říjen 2015

Vánoce se blíží, což se samozřejmě projevuje i na zlepšených výsledcích většiny affiliate programů. Zároveň také děláme maximum pro to, ať si můžete vybírat z co největšího množství programů. To se nám minulý měsíc podařilo a opět jsme spustili nové zajímavé programy. Jaké programy to tedy byly?

A. Nové affiliate programy – říjen 2015

BoardStar.cz

 1. Popis: BoardStar.cz je eshop zaměřený na nejnovější módu pro mladé a vybavení pro adrenalinové sporty(snowboarding, skateboarding a další). Stěžejní sortiment eshopu tvoří značky jako Vans, Burton, Dakine, Converse, Nike, Quiksilver nebo Roxy.
 2. Vhodné pro: pro mladé lidi, sportovce
 3. Provize:  9 % z objednávky

Zaslat.cz

 1. Popis: Služba Zaslat.cz nabízí ty nejlepších přepravce na jednom místě a za nejnižší ceny. Bez skrytých poplatků, minimálních objemů a smluv. Vše zaplatíte online, kurýr přijede až k vám – jednoduché, příjemné a levné.
 2. Vhodné pro: majitele e-shopů, podnikatele, mladé lidi, maminky na mateřské či lidi dlouhodobě žijící v zahraničí
 3. Provize: 15 % z objednávky / Při registraci zákazníka je to až 17 % z objednávky

TopProstěradla.cz

 1. Popis: Internetový obchod TopProstěradla.cz prodává bytový textil a ložní prádlo z České republiky té nejvyšší kvality. Ať už si zákazník objedná prostěradlo, povlečení či mikroflanelové deky, tak si může být jist, že zboží před následným prodejem projde důkladným testem kvality.
 2. Vhodné pro: spíš pro ženy, ale nakupují i muži
 3. Provize: 11 % z objednávky

Slevoucher.cz

 1. Popis: Portál Slevoucher patří na našem trhu slevových portálů ke stálicím. Svoji činnost zahájila začátkem roku 2011, kdy se specializovala na prodej šperků za velice příznivé ceny, čímž si ji oblíbila většina českých žen.
 2. Vhodné pro: ženy (tvoří 70 % nakupujících)
 3. Provize: 12 % z objednávky


B. Aktuální novinky

 1. Nová verze e-shopu Invicta Hodinky: E-shop prošel kompletním redesignem a vaše návštěvnost už tedy nebude přicházet na starší verzi e-shopu, ale na novou, která je na adrese Invictaeshop.com.
 2. Akce programu Bonprix.cz:  V pátek 13.11 bude mít e-shop Bonprix.cz akci, kdy všechny produkty budou se slevou 13 %! Tyto akce jsou u Bonprixu velice oblíbené, pokud se tedy i vy chcete zapojit do propagace pomocí e-mailingu, tak prosím napište na betik@5dm.cz.
 3. Zvýšená provize u ReporterShop.cz: U affiliate programu ReporterShop.cz jsme navýšili provizi, díky čemuž se mohou navýšit i vaše zisky! Tento program má nyní provizi 15 %.

 

C. Nejúspěšnější 3 programy – říjen 2015

Nejvíce vyplacených provizí:

 1. Rohlik.cz
 2. Bonami.cz
 3. TopSrovnání.cz – povinné ručení

Nejlepší konverzní poměr:

 1. Rohlik.cz
 2. Porovnej24.cz – povinné ručení
 3. Rail Nation

V případě, že máte doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Předchozí článek

Výsledky soutěže o 5 knih Copywriting pro samouky

Další článek

Jak ještě více vytěžit téma nábytku a vybavení domácnosti?