Kampaně

Report nových affiliate kampaní za listopad 2015

V minulém měsíci v AffiliateClubu přibyly opět velice zajímavé kampaně a tak už tradičně přicházíme s měsíčním reportem, kde si vše přehledně shrneme.

A. Nové affiliate programy – listopad 2015

Martinus.cz

 1. Popis: Martinus začal jako kamenné knihkupectví, rychle se ale vypracoval i coby e-shop a dnes je tím úplně nejoblíbenějším slovenským e-shopem. Od roku 2012 ovšem nezahálí ani v České republice. Martinus.cz tak patří mezi nejznámější internetová knihkupectví v ČR, a i nadále pracují na tom, aby jejich pozice dále posilovala.
 2. Vhodné pro: pro všechny
 3. Provize:  7 % z objednávky

KabelkyZeSvěta.cz

 1. Popis: Kabelky nabízené v e-shopu KabelkyZeSvěta.cz jsou dostupné pro každou ženu, která si lehce může vybrat kabelku v takové cenové relaci, barvě či stylu, který se ji bude líbit. Zároveň se může těšit na mnoho výhod, který ji nákup jistě zpříjemní.
 2. Vhodné pro: ženy
 3. Provize: 20 % z objednávky

Pampeliška.cz

 1. Popis: Pampeliška.cz je online rezervační systém zprostředkující ubytování převážně v České republice a na Slovensku. Web je unikátní tím, že na jednom místě uživatelé naleznou jak „komerční“ typy objektů, tak také objekty privátního charakteru.
 2. Vhodné pro: pro všechny, zvlášť pro cestovatele
 3. Provize: 6 % z objednávky za chaty a chalupy / 4 % z objednávky za hotely a penziony

Chata.cz

 1. Popis: Chata.cz je rovněž online rezervační systém zprostředkující ubytování v České republice a na Slovensku. Web se zaměřuje na objekty jako jsou chaty, chalupy či vinné sklepy.
 2. Vhodné pro: pro všechny, zvlášť pro cestovatele
 3. Provize: 6 % z objednávky za chaty a chalupy / 4 % z objednávky za hotely a penziony


B. Aktuální novinky

 1. Nová verze prodejní stránky Zdravý Shake: Prodejní stránka prošla kompletním redesignem a také přešla na novou doménu, tudíž vaše návštěvnost už nebude přicházet na starší verzi, ale na novou, která běží na Zdravý Shake.
 2. Slevové kupóny:  Máme pro vás přichystány slevové kupóny u kampaní Martinus, BoardStar, TopProstěradla a také Z-ciziny. Pokud máte o kupóny zájem, prosím pište na info(z)affiliateclub(t)cz.

C. Nejúspěšnější 3 programy – listopad 2015

Nejvíce vyplacených provizí:

 1. TopSrovnání.cz – povinné ručení
 2. mBank
 3. Rohlik.cz

Nejlepší konverzní poměr:

 1. Porovnej24.cz – povinné ručení
 2. DobráPoptávka.cz
 3. Euronova-shop.cz

V případě, že máte doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Předchozí článek

Novinky o slevových portálech – listopad 2015

Další článek

Jak pracuje affilák Milan Pichlík?