Kampaně

Report nových affiliate kampaní za leden 2016

V minulém měsíci v AffiliateClubu přibyly opět velice zajímavé kampaně a tak už tradičně přicházíme s měsíčním reportem, kde si vše přehledně shrneme.

A. Nové affiliate programy – leden 2016

VímVíc.cz

 1. Popis: VimVic.cz je platforma zaměřená na online vzdělávání, které je na vzestupu. Na VimVic je možné studovat celou škálu kurzů – od jazyků, IT, marketingu až po např. ezoteriku. Platforma je zajímavá hlavně svoji širokou nabídkou nabízených kurzů, ze kterých si může vybrat každý.
 2. Vhodné pro: pro všechny, kteří se chtějí učit nové věci
 3. Provize:  20 % z objednávky za nové zákazníky / 10 % z objednávky za stávající zákazníky

Gains.cz

 1. Popis: E-shop se sportovní výživou Gains.cz nabízí mnoho produktů od předních značek na trhu. Zaměřujeme se maximálně pro spokojenost zákazníka. Ke každé objednávce vkládáme dárek zdarma a při nákupu nad 2000 Kč je zcela zdarma doprava.
 2. Vhodné pro: sportovce
 3. Provize: 6 % z objednávky

Nano Energies

 1. Popis: Elektřina Green od Nano Energies se stala první a je také dlouhodobě nejvýhodnější 100% zelenou elektřinou v České republice. Domácnosti i firmy odběrem zelené energie šetří kromě přírodních obnovitelných zdrojů také své finance, protože elektřina Green je výhodnější než klasická „hnědá“ elektřina dominantních dodavatelů na trhu.
 2. Vhodné pro: pro všechny, kteří chtějí ušetřit své finance i přírodu
 3. Provize: od 70 Kč až po možných 2 800 Kč

AlexandraJohn.cz

 1. Popis: S unikátním návodem jak se věnovat rovnoměrně práci, rodině i partnerovi jako takovému a najít balanc mezi tím vším přichází kniha Sama sobě šéfem od Alexandry John, byznysmenky a spoluzakladatelky jedné z nejúspěšnějších poradenských firem na trhu Meriglobe Advisory House.
 2. Vhodné pro: pro ženy
 3. Provize: 25 % z objednávky


B. Aktuální novinky

 1. Slevové kupóny:  máme pro vás nachystány nové slevové kupóny u kampaní TopProsteradla.cz a Z-ciziny.cz. Oba tyto kupóny jsou platné do konce února.
  – Kód pro TopProsteradla.cz je „UNOR2016“ a jedná se o slevu 100 Kč na jakýkoliv nákup.
  – Kód pro Z-ciziny.cz je „stovkale“ a jedná se o slevu 100 Kč při nákupu nad 1 500 Kč.
 2. Výprodeje u kampaně BoardStar.cz: tento e-shop spustil obrovské výprodeje zimních produktů. Jde zřejmě o největší slevy za poslední roky. Na produkty se můžete podívat v této sekci – Výprodeje.

C. Nejúspěšnější 3 programy – leden 2016

Nejvíce vyplacených provizí:

 1. Bonprix.cz
 2. TopSrovnani.cz – povinné ručení
 3. Euronova-shop.cz

Nejlepší konverzní poměr:

 1. My Little Farmies
 2. Zaslat.cz
 3. Euronova-shop.cz

V případě, že máte doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Předchozí článek

Nový affiliate program: Hyundai mobil

Další článek

Jak pracuje affilák Jirka Chomát?