Kampaně

PODZIMNÍ AKCE OD MBANK: Pro uživatele až 1 200 Kč za založení a používání účtu!

Propagujete rádi programy z kategorie finance? mBank připravilo exkluzivní podzimní akci pro nové uživatele s odměnou až 1 200 Kč.

Od 4. září do konce listopadu platí atraktivní nabídka pro nové klienty mBank. Za platbu kartou je nabízena odměna až 600 Kč a dalších 600 Kč obdrží klienti za příjem na účet.

Co je potřeba udělat, aby noví klienti získali odměnu 1 200 Kč?

Po založení smlouvy poběží 6 vyhodnocovacích období. První období je měsíc otevření účtu a následující měsíc, další čtyři období připadají na další jednotlivé měsíce. Pokud tedy dojde k založení účtu 8. září, do prvního období spadá září a říjen. Druhé období je listopad, třetí prosinec atd.

Za každé období je odměna 100 Kč za 5 plateb kartou (za každou platbu 20 Kč) a za zaslání jakéhokoliv příjmu nad 7 500 Kč na účet v mBank, je nabízeno dalších 100 Kč. Celkově tak za jedno vyhodnocovací období odměna 200 Kč a jelikož má soutěž 6 období, tak celkově může klient získat až 1 200 Kč.

Shrnutí podmínek:

  • Odměna za platby kartou či příchozí transakci bude vyplacena vždy okolo 20. dne v měsíci
  • Akce platí i pro klienty, kteří měli v minulosti u banky účet, ale již žádný účet v mBank nemají
  • 20Kč za každou platbu kartou po dobu 6 měsíců (max. 100kč za měsíc) = celkem 600 Kč
  • Každý měsíc odměna 100 Kč po dobu 6 měsíců  za zasílání jakéhokoli přijmu na účet v mBank (minimální částka 7 500kč) = celkem 600 Kč

mbank_logo_osobni_bankovnictvi

Více informací o akci naleznete na stránkách mBank.

Využijte tuto podzimní akci od mBank k propagaci programu a získejte provizi pro #CZAffil 500 Kč za úspěšné založení účtu.

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace affiliate programu Mbank.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Bezdoteku.sk a Bezdoteku.cz nově v AffiliateClubu s provizí 10,5 %!

Další článek

Supraphonline.cz - nový program s provizí 7 %!