Kampaně

Nový program Superpotraviny-naturalis.cz s provizí 9 %!

E-shop Superpotraviny-naturalis.cz nabízí zákazníkům nejen superpotraviny, čokolády, čaje, unikátní funkční směsi, přírodní proteiny ale i speciální smoothies (vše v prvotřídní BIO kvalitě). Naturalis je česká značka a výrobce zdravé výživy čistě přírodního původu. Všechny produkty vyrábí na území ČR ze surovin vypěstovaných a dovezených z celého světa od prověřených pěstitelů (Peru, USA, Indie, Brazílie aj.). Receptury vyvíjeli interní inženýři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a know-how s výrobou a vývojem zdravé stravy, která je stále populárnější a postupně nachází své místo i u zákazníků v ČR.

Spojením se značkou Naturalis získáte silného partnera, který skloubil vysoce kvalitní a zákaznicky vyhledávané produkty s poutavým designem (+ s nadčasovými prvky – koncept “zero-waste”). Nejen díky tomu si Naturalis oblíbily desítky tisíc zákazníků po celé ČR. Naturalis ovšem nezahálí a účastní se největších českých festivalů zaměřených na zdraví životní styl, spolupracuje s T-mobilem, OZP či nadějnými sportovci, je tak nepřetržitě na očích stávajícím i potencionálním zákazníkům.

Ptáte se které výrobky v programu propagovat?

TOP 5 nejprodávanějších výrobků jsme sestavili za Vás

  1. Smoothie Naturalis Borůvka a Brusinka
  2. Ječmen Naturalis BIO
  3. BIO Čokoláda Naturalis s chilli
  4. Bylinný Čaj Naturalis
  5. Zdravé Zažívání Naturalis

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PROGRAMU

  • Cookies po dobu 30 dní
  • Affiliate publisherovi náleží provize 9 % z konečné objednávky
  • V adminu připraveny bannery a XML feed
  • Potenciální zákazník se proklikne na e-shop Superpotraviny-naturalis.cz

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce Superpotraviny-naturalis.cz.
Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace affiliate programu Superpotraviny-naturalis.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Nový program Fajnzviratka.cz s provizí 2,8 %

Další článek

Toto je nejnovější příběh.