Kampaně

Nový program Spolehlivepneu.cz + soutěž pro affiliate partnery!

Spolehlivepneu.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku pneumatik za nejvýhodnější ceny na českém a slovenském trhu. Ke spuštění programu je navíc připravena soutěž o zvýšení provize. Základní odměna u této kampaně je 2 % z konečné objednávky.

Spolehlivepneu.cz

Spolehlivepneu.cz je internetový obchod na prodej pneumatik, alu kol nebo plechových disků za nejvýhodnější ceny na českém i slovenském trhu. Internetový obchod ručí “čerstvostí” prodávaných pneumatik, precizním skladováním i dodáním pneumatik a zákaznickým servisem.

E-shop byl založen v roce 2014 a za tuto krátkou dobu fungování si získal řadu spokojených příznivců a také prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který uděluje Heureka.cz.

Soutěžte se Spolehlivepneu.cz a získejte vyšší provizi na 3 %!

Spolehlivepneu.cz připravilo ke spuštění programu soutěž pro všechny naše partnery. Prvních pět partnerů, kteří od 15.9.2017 do konce října přivedou největší obrat, získají za toto období provizi 3 %.

970x90_winter

Proč propagovat právě Spolehlivepneu.cz?

  • Široký výběr a precizní skladování
  • Nízká cena
  • Přehledný e-shop s konfigurátorem pneu
  • Soutěž o navýšení provize na 3 %

Základní informace k tomuto affiliate programu:

  • Provize 2 % z objednávky
  • Cookies po dobu 30 dní
  • V adminu připraveny bannery a XML feed
  • Potenciální zákazník se proklikne na e-shop Spolehlivepneu.cz

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce Spolehlivepneu.cz

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu Spolehlivepneu.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Dny Marianne 2017 v AffiliateClubu.cz

Další článek

Program Trendybaby.cz nově v AffiliateClubu s provizí až 7,7 %!