Kampaně

Nový affiliate program: Zelená elektřina od Nano Energies

Stále rozšiřujeme počet programů, díky čemuž se můžete těšit na nový affiliate program od Nano Energies, která nabízí 100% zelenou elektřinu.

Nano Energies

Elektřina Green od Nano Energies se stala první a je také dlouhodobě nejvýhodnější 100% zelenou elektřinou v České republice. Garance původu zelené elektřiny je každoročně dokládána nezávislým auditem společnosti PricewaterhouseCoopers Audit s.r.o. Domácnosti i firmy odběrem zelené energie šetří kromě přírodních obnovitelných zdrojů také své finance, protože elektřina Green je výhodnější než klasická „hnědá“ elektřina dominantních dodavatelů na trhu. Navíc je dnes přechod na zelenou elektřinu jednodušší než kdy dřív, protože veškerou administrativu zvládne nový dodavatel vyřídit za Vás a o všech krocích Vás bude informovat.

Podmínky tohoto affiliate programu

 • Jakmile návštěvník vyplní formulář, bude osloven Nano Energies a vám partnerům se připíše pending konverze. Pokud se návštěvník stane klientem a zvolí si některý z možných tarifů u Nano Energies, tak vám konverzi schválíme a zároveň upravíme výšku provize podle tarifu klienta.
 • Platnost cookies 30 dní
 • V adminu je připraveno množství bannerů
 • Potenciální klient se dostane na stránku Nano Energies

Provize u Nano Energies

 • Za domácnost – provize od 70 Kč až po možných 483 Kč
 • Za firmu – provize od 126 Kč až po možných 2 800 Kč

 

NE_bannery_300x300_3

 

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu Nano Energies, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Jak přivést návštěvnost na affiliate web - 1.díl

Další článek

Nová kampaň: kniha Sama sobě šéfem od Alexandry John

 • Pingback: Nový affiliate program: Zelená elektřina od Nano Energies | RSS ze světa()

 • Jan Markovič

  Zdravím Robine, jsem energetik a léta mne živí nabídka úspor nákladů na spotřebu energií a vody, cestou několika konkrétních technologických projektů. Avšak také doporučováním několika ověřených a spolehlivých dodavatelů energií, v posledních letech už jen dvou. Pro ten účel se připravuji k vytvoření několika vlastních propagačních microsites, šitých na míru, buď dodavateli, nebo konkrétní technologii/ produktu. A zde by již přišel ke slovu affil právě pro NanoEnergies (NE).
  Mohu se zeptat, zda od NE máme k dispozici také další informace, než nabízí jejich hlavní web?
  Rád bych NE doporučoval dále, ale k tomu potřebuji více informací. Děkuji mnohokrát! Honza M.