Kampaně

Nový affiliate program: BoardStar.cz

Další velice zajímavý affiliate program je spuštěn! Jedná se o e-shop BoardStar.cz, který nabízí módu a vybavení pro sport především pro mladé lidi, kteří jsou hlavní cílovou skupinou.

BoardStar.cz

BoardStar.cz je eshop zaměřený na nejnovější módu pro mladé a vybavení pro adrenalinové sporty (snowboarding, skateboarding a další). Jako jeden z největších na trhu, získal během krátké doby své existence desetitisíce spokojených zákazníků.
Téměr polovina návštěvníků se na BoardStar.cz ráda vrací a to hned z několika několik důvodů. V první řadě je to obrovský výběr zboží, který je v naprosté většině skladem (ihned k odběru). Vždy mezi prvními nabízí nejnovější kolekce světoznámých brandů, ale i mladých značek, které si svoji oblibu teprve získávají. Stěžejní sortiment eshopu tvoří značky jako Vans, Burton, Dakine, Converse, Nike, Quiksilver nebo Roxy.

Více informací také zjistíte v našem novém katalogu programů na stránce BoardStar.cz.

Dalšími důvody, proč se zákazníci po prvním nákupu často vracejí, jsou různé bonusy. Samozřejmostí je doprava zdarma. V případě BoardStar.cz na ni zákazníci dosáhnou již při nákupu nad 900 Kč. Dále je pak velice populární (a svým způsobem i jedinečná) sleva až 12% při osobním odběru na pobočkách v Praze. S osobním odběrem souvisí i výhoda dostupnosti zboží, kdy si může zákazník vyzvednout svoji objednávku zpravidla už půl hodiny po jejím odeslání. K dalším výhodám patří garance nejnižší ceny, bezproblémová výměna zboží v případě výběru nevhodné velikosti a celková vstřícnost k zákazníkům.

Důležité nformace k tomuto affiliate programu

 • Hlavní cílová skupina – mladí lidé ve věku 14-34 let (cca 70%)
 • Na e-shopu rovněž nakupují i rodiče (35-64 let), kteří zpravidla nakupují dárky pro své potomky
 • V cílové skupině převládají ženy (cca 63%), nicméně v poměru utracených peněz mají mají lehce navrch muži
 • Široký výběr zboží
 • Zboží značek Vans, Converse, Nike, Burton, Dakine, Roxy či Quiksilver
 • Doprava zdarma nad 900 Kč

Podmínky affiliate programu BoardStar.cz

 • Provize 9 % z objednávky
 • Platnost cookies 30 dní
 • V popisu programu naleznete XML feed
 • Bannery pro vás momentálně připravujeme (v co nejbližší dobu budou přidány)
 • Potenciální zákazník se dostane na prodejní stránku BoardStar.cz

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu BoardStar.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Novinky o slevových portálech – září 2015

Další článek

Jak vylepšit důvěryhodnost vašich affiliate webů?