Kampaně

Nový affiliate program Back-pack.cz s provizí 14 %!

Back-pack.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku batohů do volné přírody, na kolo ale i do města. Vaše odměna u této kampaně bude 14 % z konečné objednávky.

Back-pack.cz

Back-pack.cz je český e-shop specializující se na výrobu batohů. Na Back-pack.cz najdete kousky, které můžete vzít na kolo, na lyže, do města, do přírody, ale i modely, se kterými se neztratíte v jakékoliv situaci a zeměpisné šířce.

Batoh. Milují ho všichni, kteří chtějí mít volné ruce na objevování tohoto světa. Pro někoho je záležitostí stylu, pro jiného funkčnosti. Internetový obchod myslí na oba dva případy!

Důkazem je i fakt, že každé třetí zavazadlo na světě je batoh. Ať už na thajské pláži nebo v centru velkoměst, jedná se o velmi bezpečný a pohodlný způsob nošení té spousty osobních věcí, které potřebujeme mít denně při sobě. Třeba notebooku, fotoaparátu nebo sportovního vybavení.

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce Back-pack.cz

Proč propagovat právě Back-pack.cz?

  • Široký sortiment batohů
  • Vysoká kvalita výrobků
  • Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma

Základní informace k tomuto affiliate programu:

  • Provize 14 % z objednávky
  • Cookies po dobu 30 dní
  • V adminu připraveny bannery a XML feed
  • Potenciální zákazník se proklikne na e-shop Back-pack.cz

Banner 300x250

 

 

 

 

 

 

 

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu Back-pack.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Cestovní kancelář FIRO-tour novým programem v AffiliateClubu!

Další článek

Výběr článků o affiliate marketingu za červen 2017