Affiliate články

Novinky o slevových portálech – září 2015

Poslední letní měsíc je za námi a už jsme stihli i přivátat podzim. Slevové portály i srovnávače vstupují do předvánoční sezóny, která od nás vyžaduje zvýšené pracovní tempo, ale na druhou stranu nás odměňuje vyššími tržbami. Možná se bude hodit trocha inspirace v podobě shrnutí nejúspěšnějších zářijových slevových akcí a přehledu aktuálních článků k tématu hromadných slev na českém internetu.

V pobytech tentokráte zvítězily nad zahraniční exotikou tuzemská (např. Luhačovice či krkonošský wellness) a slovenská (především Malé Bielice a vstupy do aquaparků) lákadla. Nabídku elektroniky opět ovládly smartphony s operačním systémem Android. V kategorii zdraví a krása zazářila slevová nabídka odstraňovače ztvrdlé kůže a prodávaly se i náhradní válečky do tohoto nástroje. Úspěšná byla i dětská móda, konkrétně mikina s motivem z filmu Mimoni.

Top nabídky za minulý měsíc

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

V posledních letním měsíci dosáhla nejvyššího obratu slevová akce s nabídkou odstraňovače ztvrdlé kůže. Tento produkt tak úspěšně navázal na srpnové prvenství. Uvidíme, jestli si odstraňovač strvrdlé kůže udrží zájem i po skončení sezóny otevřených bot.  
V září byla představena nová řada fenomenálního smartphonu iPhone 6S. Díky tomu dochází pravidelně ke snížení ceny starších modelů. V nabídce jednoho ze slevových portálů se tak objevil iPhone 5 v ceně pod 10 tisíc korun. Atraktivní cena způsobila, že se slevová akce stala celkově druhou nejúspěšnější v měsící září.
Třetí místo za září patří vstupence do slovenského vodního ráje. V Bešeňové si návštěvníci přijdou na atrakce v podobě vnitřních i vnějších bazénů, tobogánů, vířivek i umělých vln. Aréal jim slibuje maximální požitek a relaxaci.

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate marketingu za září 2015

Další článek

Nový affiliate program: BoardStar.cz