Seriály a návody

Novinky o slevových portálech – únor 2016

Letošní únor nebyl ukázkou typické zimy, což se projevilo i v chování zákazníků na slevových portálech. Místo lyžařských zájezdů zákazníci v hojném množství vyhledávali wellness pobyty a relax, jak se ostatně můžete přesvědčit v našem žebříčku třech nejúspěšnějších slev.

Zájem vzbudily i pomůcky z kategorie péče o tělo, například elektronická bruska na nohy, elektronický pilník na nehty či břišní pás a zeštíhlující legíny. Kdo chce o své tělo pečovat především zevnitř, pořídil si třeba mixér, který pomáhá extrahovat těžko dostupné živiny.

Top nabídky za minulý měsíc

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

1. Privátní wellness na 5 dní s plnou penzí v Krkonoších

Nejúspěšnější slevou se stal krkonošský wellness pobyt na 5 dní, uvedený jako dotační balíček nových majitelů. Lákadlem objektu je bar a restaurace s krkonošskými specialitami, dětský koutek, sauna, vířivka, lyžařský vlek, půjčovna lyží, snowboardů, běžek a saní či lyžařská škola.

2. Celodenní vstup do Gino Paradise Bešeňová

Gino Paradise ve slovenské Bešeňové je vyhlášený vodní svět, kam se jezdí za relaxem, romantikou i adrenalinem. Vodní choutky uspokojí termální bazény, bazén s umělými vlnami či tobogánová věž.

3. 3denní VIP wellness v oblíbených termálních lázních Malé Bielice pro dva

Trojici nejúspěšnějších slevových akcí doplňuje další wellness pobyt. Tentokrát v Malé Bielici s ubytováním na 3 dny v moderně zařízených pokojích. Lázeňský komplex láká na neomezený vstup do bazénu s termální vodou, perličkovou hydromasáží, vířivku a klidový bazén.

Výběr článků o slevovém trhu

Předchozí článek

Jak pracuje affilák Jirka Chomát?

Další článek

Statistiky z AffiliateClubu stále po ruce? Stáhněte si aplikaci do mobilu!