Affiliate články

Novinky o slevových portálech – říjen 2015

V říjnu jsme si přeřídili hodinky na zimní čas, oblékli jsme nějakou tu vrstvu oblečení navíc a především jsme na slevových portálech zahájili předvánoční období. Po letním útlumu se tržby opět začínají šplhat na vrchol. Právě začínající listopad patří z hlediska prodejů na internetu k nejsilnějším měsícům v roce. Pojďme se poohlédnout za nejúspěšnějšími slevovými akcemi měsíce října, což nám možná částečně napoví, jaké trendy můžeme očekávat od nového měsíce.

U elektroniky byly jako vždy největším lákadlem smartphony s Androidem. Stejně jako v letních měsících slavila úspěch nabídka elektrického odstraňovače ztvrdlé kůže. Oblíbené byly i GPS navigace a začínají se prodávat i led svítidla na vánoční stromečky.

Jak vypadala situace u pobytů? V období předvánočních nákupů se velkým lákadlem stává zájezd do drážďanského Primarku. Pomalu již roste i zájem o vánoční a silvestrovské pobyty. Co se týče módy, pozornost byla upřena především na legíny a zimní obuv. Z ostatních úspěšných slevových nabídek stojí za zmínku například mixér na smothie koktejly, e-cigarety nebo (v tomto ročním období už trochu překvapivě) clona do auta proti oslnění.

Top nabídky za minulý měsíc

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

1. Vybavený 4,5palcový telefon na 2 SIM

I v říjnu se mezi slevové nabídky s největším obratem dostal smartphone. Konkrétně šlo o zařízení podporující využití dvou SIM karet s operačním systémem Android. Zákazníky oslovil nejen nízkou cenou pod 2 tisíce korun s poštovným zdarma, ale i slušnou výbavou. Součástí balení byla i sluchátka, obal na telefon a ochranná folie.

2. Neomezený wellness pobyt v luxusním Hotelu Park Inn Sárvár

Z pobytů dosáhla největšího obratu sleva na wellness v maďarském luxusním hotelu Park Inn Sárvár. Pětidenní pobyt v oblasti vyhledávaných termálních lázní s polopenzí a neomezeným wellness a aktivitami v lázních mohli lovci slev pořídit za necelé 4500 Kč.

3. Pilník Scholl Velvet

Stejně jako v předchozích měsících se mezi top nabídky dostal elektronický odstraňovač ztvrdlé kůže. Jednalo se o značkový výrobek Scholl Velvet soft Express v ceně 499 Kč. Zájem o profesionální péči o chodidla tak neupadá ani ve dnech, kdy nám počasí pohyb v botách s odkrytými chodily nedovolí.

 

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate marketingu za říjen 2015

Další článek

Jak pracuje affilák Michal Kurečka?