Affiliate články

Novinky o slevových portálech – prosinec 2015

Jako každý měsíc pro vás máme shrnutí nejzajímavějších trendů na slevových portálech a srovnávačích. Prosinec byl tradičně velmi silným měsícem, na jeho začátku uživatelé nakupovali vánoční dárky, na konci se zase prodírali nejvýhodnějšími slevami z povánočního výprodeje.

Z elektroniky zajímal návštěvníky slevových portálu nejvíce bezdrátový vysavač, USB flash disk Mimoni a tradičně telefon s Androidem. Mezi pobyty patřil k nejúspěšnějším wellness pobyt v Harrachově a wellness pobyt v Orlických horách. Celkově nejúspěšnějšími pobytovými akcemi byla však pohádková rodinná dovolená na Vysočině a luxusní wellness v lázních Malé Bielice. Podrobněji o nich píšeme níže v našem přehledu top nabídek. Zájem byl i o jednorázové vstupy, ať už šlo o akvapark Aqualand Moravia nebo o rodinnou vstupenku do farmaparku v Soběhrdech. Velmi úspěšná byla i jedna ze slev z kategorie dárků pro pány – peněženka z kůže nejvyšší kvality.

Top nabídky za minulý měsíc

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

1. Pohádková rodinná dovolená na Vysočině

Nejvyššího obratu dosáhla na konci roku slevová akce s nabídkou pohádkové rodinné dovolené na Vysočině. Dvoudenní pobyt pro 2 dospělé a 2 děti v útulných domečcích společně se vstupem do bazénu a posilovny bylo možné zakoupit již za 2399 Kč.

2. Luxusní nutriční mixér

Druhou nejúspěšnější prosincovou slevou se stal stolní mixér v elegantním provedení. Zákazníky nejspíše oslovil jedinečnou schopností extrahovat z potravin významné nutriční hodnoty, které jsou obsaženy především ve slupkách, stopkách, jádrech a semínkách.

3. Luxusní wellness relaxace v Termálních lázních Malé Bielice

Kromě tuzemského pobytu se mezi trojici nejúspěšnějších prosincových slevových akcí dostala i wellness relaxace na území Slovenska. Jednalo se o 3 a 4denní pobyt pro dvě osoby v termálních lázních Malé Bielice s neomezeným vstupem do wellness komplexu a s polopenzí. Nabídka slibuje zákazníkům luxusní odpočinek.

Výběr článků o slevovém trhu

Předchozí článek

Nový affiliate program: Idea nábytek s provizí 10 %!

Další článek

Spouštíme nový affiliate program Gains.cz