Affiliate články

Novinky o slevových portálech – listopad 2015

Listopad se na slevových portálech nesl ve znamení nákupů vánočních dárků. Nyní je před námi několik posledních dnů, kdy můžeme očekávat vysoké obraty, a následně přijde klidnější období, kdy budeme mít čas pouštět se do novinek pro rok 2016.

Pojďme se podívat na pravidelné shrnutí toho nejdůležitějšího na slevových portálech a agregátorech.

Z pobytů byl v listopadu díky blížícímu se slavnostnímu zakončení roku největší zájem o silvestrovské balíčky a neopadl ani dlouhodobý zájem o wellness pobyty. Zabodovala i celorodinná nabídka pohádkové dovolené na Vysočině.

Nejpopulárnější slevy v kategorii zboží by nám mohly napovědět, co se bude často objevovat pod českými vánočními stromečky. Dámy by mohly potěšit elegantní hodinky s kamínky několika barev a pány smartwatch hodinky s možností telefonování nebo micro SDHC karta.  Nejhojnější zastoupení měly ovšem v listopadovém top výběru dárky pro děti. Za zmínku stojí led lampička s motivem motýla, inteligentní chodící medvídek či předměty připomínající hrdiny filmu Mimoni, ať už USB flashdisk či plyšák.

Z netradičních slev, které během listopadu zaujaly návštěvníky slevových portálů, můžeme zmínit postelový komplet z masivu.

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

  1. Vinařský pobyt

Listopad je měsícem, kdy se na trh dostávají první vína nového ročníku. To nejspíše navnadilo uživatele slevových portálů k nákupu 3denního pobytu v bořetickém sklípku s degustačním večerem a neomezenou konzumací vína. Šlo o nabídku s celkově nejvyšším obratem.

  1. Android tablet

Pravidelnou účast zařízení s Androidem mezi top nabídkami hájil v listopadu devítipalcový tablet se 4 jádry a operačním systémem Android 4.4. Předpokládáme, že řada zákazníků jím na Štědrý den obdaruje své blízké.

  1. Dětská mikina Mimoni

Animovaný film Mimoni v roce 2015 zvedal především tržby kin. Úspěch slaví i v oblasti prodeje sběratelských předmětů a suvenýrů. Mezi slevami je dlouhodobě úspěšná mikina s motivem hlavních hrdinů. V listopadu se dostala mezi trojici nabídek s nejvyššími obraty.

Výběr článků o slevovém trhu

 

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate marketingu za listopad 2015

Další článek

Report nových affiliate kampaní za listopad 2015