Seriály a návody

Novinky o slevových portálech – leden 2015

Pro slevové portály nebývá začátek roku nikdy snadným obdobím. Všichni mají ještě v živé paměti rekordní výsledky z předvánočního týdnů a najednou se musí smířit s poklesem tržeb. Věříme, že jste tuto nepříjemnou změnu ustáli a jste plní energie pro další část roku. Čeká nás období naplněné různými prázdninami, kdy stoupá poptávka po pobytech, a vzhledem k blížícímu se jaru lze očekávat, že řada českých šatníků projde obměnou. To je šance i pro módní nabídky ze slevových portálů.

Pojďme si nyní shrnout lednové nejúspěšnější akce. Z pobytů patřily mezi nejpopulárnější luxusní wellness v Krkonoších a třídenní pobyt v pivních lázních v Rožnovském pivovaru. Příznivce krátkodobých výletů zase zaujala vstupenka do farmaparku v Soběhrdech pro celou rodinu.

Ani po Vánocích neopadl zájem o elektroniku a počítačové příslušenství. Největší pozornost si získaly nabídky paměťové micro SD karty, bezdrátový aku vysavač, nutriční mixér a hmota pro čištění klávesnice. V kategorii oblečení a módních doplňků dominovala pánská zimní sportovní obuv a dioptrické brýle na čtení s led osvětlením. Mezi doplňky do domácnosti zaujalo nejvíce barevné froté prostěradlo od výrobce.

Top nabídky za minulý měsíc

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

  1. Zájezd do Bulharska (oblast Carevo) s leteckou dopravou, ubytování v 2* hotelu na 8 dní

Nejvyšší obrat jsme zaznamenali u leteckého zájezdu do Bulharského Careva. 8denní pobyt v rodinném penzionu si dost možná získal popularitu díky současné mezinárodní bezpečnostní situaci. Bulharsko se jeví jako relativně bezpečná země pro trávení dovolené a navíc nabízí velmi přívětivé ceny.

  1. Vybavený 4,5palcový telefon na 2 SIM

Na druhém místě skončil 4,5 palcový telefon, který umožňuje zapojení dvou SIM karet. Smartphone s operačním systémem Android v ceně pod 2 tisíce korun byl dodáván s poštovným zdarma.

  1. Wellness pobyt v hotelu Fit Fun ***

A mezi nejúspěšnější slevové akce se vešel i jeden tuzemský pobyt. Konkrétně komfortní ubytování s polopenzí a volným vstupem do bazénu a fitness centra v Harrachově. Okolí hotelu slibuje vynikající podmínky pro lyžování i běžky.

Výběr článků o slevovém trhu

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate marketingu za leden 2016

Další článek

Nový affiliate program: Hyundai mobil