Seriály a návody

Novinky o slevových portálech – duben 2016

S blížícím se létem se začínají návštěvníci slevových portálů poohlížet po pobytových zájezdech. Vzhledem k bezpečnostní situaci v přímořských letoviscích roste především popularita tuzemských destinací. S popularitou se však setkaly i zahraniční pobyty, například letecký zájezd do egytské Hurghady nebo pobyt v maďarských lázních Sárvár.

Z kategorie módy návštěvníky nejvíce zaujaly kvalitní jeansové leginy a kouzelná sada zipů do bund, kalhot a svetrů. Z elektronických zařízení patřil k nejúspěšnějším elektrický pilník na chodidla a HD minikamera do auta. Počasí svědčící venkovním aktivitám podpořilo úspěch prodejů zahradní smršťovací hadice.

Top nabídky za minulý měsíc

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

1. Pohádková dovolená v Podlesíčku 

Největším dubnovým trhákem se stal nevšední pobyt pro celou rodinu ve vesničce poseté domečky laděnými do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků a trpaslíků. Cena pobytu (3899 Kč) zahrnovala i ubytování, polopenzi i vstup do bazénu.

2. Letní lázeňská dovolená v Libverdě 

Až 5 denní pobyt s plnou penzí v českých lázní Libverda láká na místo plné klidu a krásné přírody jako stvořené pro celoroční dovolenou. Lázeňský dům i aquapark jsou otevřeny po celý rok. Nejvíce aktivit si návštěvníci tohoto místa užijí v létě, kdy mohou vyrazit na kolo, procházky nebo výlety.

3. Mixér – nutriční objev v oblasti výživy 

Revoluční mixér pomáhá extrahovat těžko dostupné živiny a dokáže za krátkou chvíli připravit lahodnou vitamínovou bombu. Ve slevové nabídce se objevil za 1489 Kč.

Výběr článků o slevovém trhu

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate marketingu za duben 2016

Další článek

Spouštímě nový affiliate program - PoštaZdarma.cz