Seriály a návody

Novinky o slevových portálech – březen 2015

V březnu už se rtuť na teploměru vyhoupla k teplotám, které nás přiměly k trávení více volného času venku. S nástupem letního času se navíc prodloužil den, a lidé tak měli více důvodů opustit počítače a věnovat se venkovním aktivitám. To prodejcům slevových akcí do karet příliš nehrálo a březnové výsledky v mnoha případech zaostávaly za těmi únorovými. Nicméně některá lákadla slevových portálů slavila úspěch.

S březnem začala i sezóna zahrádkářů, což se projevilo například zvýšeným počtem prodejů u zahradní smršťovací hadice. Návštěvníci slevových srovnávačů nakupovali ve velkém i elektroniku, například HD kameru do auta nebo LED žárovky. Úspěch slavilo i 3D povlečení s různými barevnými motivy. Z dalších populárních slev stojí za zmínku zeštíhlující legíny a břišní pás nebo vstupenka do Dětského světa Lvíček. Velmi úspěšné byly i pobytové zájezdy či jednodenní vstupy na různé celorodinné atrakce, jak se můžete přesvedčit níže.

Top nabídky za minulý měsíc

Jaké slevy kralovaly TopTracku?

  1. Celodenní vstup do GINO PARADISE Bešeňová

Není to poprvé a zřejmě ani naposled, co vstup do Gino Paradise patří ke slevám s největším obratem. Areál v Bešeňové nabízí bazén s umělými vlnami či tobogánovou věž. Vyhlášený vodní svět na Slovensku pro děti i dospělé si oblíbili i čeští zákazníci.

  1. Toulky po jižních Čechách s gurmánskou polopenzí

Velmi přitažlivá byla pro návštěvníky slevových portálů i představa krás jižních Čech. Sleva nabízí zázemí v Penzionu Mavl kousek od Milevska a gurmánskou polopenzi. Lákadlem je dostatečné sportovní vyžití – bazén, minigolf, tenisové kurty. Až 2 děti do 12 let je možné vzít s sebou zdarma!

  1. Termální lázně Sárvár s neomezeným wellness a polopenzí

I třetí z nejúspěšnějších slev cílila na cestovatele. Za 4599 Kč bylo možné v březnu pořídit 5denní hýčkání ve vyhledávaných termálních lázních Sárvár v Maďarsku s ubytováním v luxusním Hotelu Park Inn. Cena zahrnovala i polopenzi, neomezený wellness a aktivity v lázních pro dospělé i děti.

Výběr článků o slevovém trhu

Předchozí článek

Nový affiliate program: Sousedé.cz

Další článek

Výběr článků o affiliate marketingu za březen 2016