Kampaně

NOVINKA: Drogerie Teta

Drogerie Teta s provizí až 4 %

Testovací režim dopadl úspěšně a program je nyní přístupny všem partnerům.

Drogerie Teta je největší síť drogerií v Česku,  má již přes 500 obchodů po celé České republice. Nově vstoupila Teta drogerie i do oblasti e-commerce a spustila svůj e-shop. V e-shopu platí se stejné akční nabídky jako na prodejnách, i za nákupy na e-shopu získávají zákazníci body do věrnostního programu. Díky členství v Teta klubu mohou zákazníci nakoupit za nejvýhodnější ceny – každých 14 dní vychází akční Teta leták se stovkami akčního zboží za bezkonkurenční ceny.

Výhody a doporučení k propagaci

 

Snímek obrazovky (65)

Základní informace Drogerie Teta

  • kategorie: Drogerie/kosmetika
  • provize až 4 %
  • xml feed
  • cookies po dobu 30 dní
  • propagace podléhá schválení, o kterou si stačí zažádat v detailu programu
  • Tetafoto nespadá do provizního sortimentu, přestože se jedná o projekt pod hlavičkou Teta, jde o samostatný subjekt, který není součást Teta e-shopu

Inzerent klade velký důraz na zveřejňování kupónů, akcí a slev. V případě propagace akcí, které nebudou komunikovány námi, případně nebo nebudou dohledatelné na stránkách inzerenta, dojde k zamítnutí vzniklých konverzí a vyřazení z další propagace. Tyto podmínky budou pečlivě hlídány.

Pokud u nás ještě nejste registrovaní a chcete se zapojit do propagace affiliate programu Tetadrogerie.cz, vše podstatné se dozvíte na stránce AffiliateClub, která vás provede registrací.

Přejeme spoustu úspěšných konverzí!

Předchozí článek

NOVINKA: FotoŠkoda

Další článek

NOVINKA: Mojmedik.sk