Kampaně

Nová kampaň: kniha Sama sobě šéfem od Alexandry John

Od dnešního dne můžete v AffiliateClubu propagovat knihu Sama sobě šéfem, které je zaměřena na všechny ženy, které podnikají nebo se právě do podnikání chtějí pustit.

AlexandraJohn.cz

S unikátním návodem jak se věnovat rovnoměrně práci, rodině i partnerovi jako takovému a najít balanc mezi tím vším přichází kniha Sama sobě šéfem od Alexandry John, byznysmenky a spoluzakladatelky jedné z nejúspěšnějších poradenských firem na trhu Meriglobe Advisory House.

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce AlexandraJohn.cz.

Kniha nabízí jedinečné tipy, rady a návody, jak být úspěšná podnikatelka a zároveň matka. Čtenářky zjistí, co je potřeba udělat za kroky při startu podnikání. Pochopí, jak budovat značku, aby přilákala vysněné klienty. Kniha dále odhalí, jak využít období mateřské dovolené k největšímu růstu. Zároveň obsahuje tipy, které čtenářkám pomohou v plánování úkolů a akcí tak, že vše stihnou levou zadní. Kniha Sama sobě šéfem je komplexní a jediný průvodce světem podnikání pro ženy.

V případě koupě na webu přímo od autorky dostane zákazník také bonusy v hodnotě 448 Kč. Jedná se o dvě verze předchozí knihy na téma „10 nejčastějších podnikatelských chyb“

  • ebook ve formátu PDF (původní cena 199 Kč)
  • audio knihu v mp3 (původní cena 249 Kč)

Podmínky affiliate programu

  • Provize 25 % z objednávky
  • Platnost cookies 30 dní
  • V adminu AC jsou pro vás nachystány bannery
  • Potenciální zákazník se dostane na prodejní stránku AlexandraJohn.cz

aj.book.2.banners.v0.2

 

V případě, že máte k programu doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz.

Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace této affiliate kampaně AlexandraJohn.cz, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Nový affiliate program: Zelená elektřina od Nano Energies

Další článek

Jak přivést návštěvnost na affiliate web - 2.díl