Kampaně

Nová kampaň – Aletenky.cz

V AffiliateClubu jsme spustili další novou kampaň. Tentokrát jde o inovativní vyhledávač letenek Aletenky.cz (globálně známý jako WhichAirline). Portál uživatelům pomáhá najít letenky rychle a jednoduše díky svému intuitivnímu a vizuálnímu rozhraní. Prohledává více než sto tisíc tras a přináší výsledky nejen klasických leteckých společností, ale také oblíbených nízkonákladových aerolinek včetně společností jako Ryanair, easyJet či Wizz Air.

Portál Aletenky.cz také poskytuje podrobné informace o leteckých společnostech a letištích po celém světě. Na webu naleznete informace o přepravě zavazadel, letce aerolinky nebo kontaktní informace a dozvíte se více o letišti, ze kterého poletíte.

Podmínky kampaně Aletenky:

 • Provize 70% z provize Aletenky.cz

Web inkasuje provizi z jednoho bookingu partnera (OTA/aerolinka) – cca 4 EUR. Průměrná marže bookingu je 10-15 EURVýdělek z AdSense reklamy na webu klienta se nazapočítává do vaší provize.

 • U VIP partnerů je možné přistoupit na PPC platební model (obraťte se na nás)

K dispozici:

 • Iframe – vyhledávací formulář letenek – další vyhledávací formuláře/widgety dokážeme připrapravit ná míru dle vašich požadavků
 • Bannery
 • Dokážeme vám připravit grafiku na míru

Náhled banneru:

300x300

Kampaň ALetenky.cz rozšiřuje portfolio kampaní AffiliateClubu také do travel segmentu. Počet kampaní neustále zvyšujeme a nabízíme stále větší výběr. Brzy představíme další novinky, o kterých vás budeme informovat.

Jak se vám nová kampaň líbí? Máte nějaká přání nebo návrhy pro zlepšení affiliate spolupráce? S klientem jsme domluveni na diskuzi každého vašeho jednotlivého návrhu na vylepšení kampaně nebo například přípravu widgetu a dalších podkladů pro snadnější a účinější propagaci kampaně.

Předchozí článek

Josef Řezníček, Řízení týmu a projektů na Včeliště.cz

Další článek

Podrobnosti ke kampani Aletenky.cz

 • JanekH

  Zdá se mi to nebo je to affil na affil?

  • Ano, je to tak. Podobně jako Heuréka, Invia nebo například Booking.

   • Invia, Booking? Cmooon.. Kluci, travel není vaše parketa a z těch textů je to dost znát, bohužel :/