Náš tým

Michal Hardyn nastupuje na pozici CEO AffiliateClub.cz

Na začátku letních prázdnin završila affiliate síť AffiliateClub.cz delší dobu připravované organizační změny. Na pozici CEO nastupuje od 7. července 2014 Michal Hardyn.

michal-hardynMichal Hardyn dosud působil ve vedoucí pozici na slevovém srovnávači TopSleva.cz, který v červnu oslavil dva roky od svého spuštění a během této doby se úspěšně prosadil na vysoce konkurenčním trhu mezi tři největší slevové srovnávače. Michal patří mezi průkopníky výkonnostního marketingu a Lead Generation modelu v ČR a má zkušenosti s přípravou výkonnostních affiliate řešení pro řadu velkých klientů, mezi které patří Hypoteční banka, Citibank, Partners, Klik Pojištění, E.ON, Svět zdraví, NaturHouse.

„Když mě tým AffiliateClubu přizval koncem loňského roku, abych se zapojil do diskuzí ohledně affiliate strategie, neváhal jsem ani minutu. Mám velký respekt k tomu, co tým AffiliateClubu dokázal a je mi ctí navázat na dosavadní úspěchy,“ vysvětluje Hardyn. „Těžištěm AffiliateClubu vždy byl důraz na velmi blízký vztah s affiláky, maximální transparentnost a bleskové výplaty. Mým cílem je čelit výzvám souvisejících s rychým růstem projektu. Osobně je pro mě klíčové držet vysoko laťku péče o affiláky – rychlost komunikace, osobní přístup a příprava podkladů dle požadavků affiláků jsou pro mě pilíře, na kterých chci stavět úspěch AffiliateClubu.“

IvoPraxVe vedení projektu Michala Hardyna doplní Ivo Prax na pozici šéfa nově vzniklého Business Development oddělení. Nahradí tak Michala Majgota, který z AffiliateClubu odchazí pracovat na svém magazínu Affilák.cz. Ivo zakládal a druhým rokem rozvíjí reklamní systém pro slevové servery a eshopy TopTrack.cz, který se v rámci aktuální transformace stává součástí AffiliateClubu. Ivo se věnuje 7 let Business Developmentu, posledních 5 let se specializuje na online projekty.

Ivo je absolventem magisterského oboru právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Na této vysoké škole současně vystudoval obor anglický jazyk a mezinárodní vztahy. Primárním cílem Ivo Praxe je rozvoj zahraničních affiliate kampaní a péče o klíčové affiliate partnery v ČR i zahraničí. Ivo je tři roky šťastně ženatý, ve volném čase je vášnivý šachista a aktivně se podílí na chodu řečnických klubů Toastmasters.

Předchozí článek

Seriál: Jak rozjet úspěšný web v segmentu zdraví/hubnutí - 4.díl

Další článek

Spuštěna kampaň Soutěž o Apple produkty (Aldaniti)