Affiliate články

Kultivujeme český affiliate trh – komentář v Marketing&Media od Michala Hardyna, ředitele AffiliateClub

marketingmedia1

marketingmedia2Nedávno vyšel v odborném časopise Marketing&Media trochu nešťastný článek o českém affiliate prostředí: Most mezi partnery a klienty. Privátní síť vzniká jako řešení potíží affiliate. Bohužel článek obsahoval různé nepřesnosti, tím zaujal #czaffil komunitu a reakcí byl opět plný Twitter.

Článek je dostupný také online, i když se nyní tváří jako článek pro předplatele. Minulý týden byl článek na webu v plném znění, tuto verzi vám přinášíme zde.

Pro udržení kreditibility #czaffil jsme obratem kontaktovali redakci M&M, abychom uvedli informace na pravou míru. Na základě osobního kontaktu jsme se domluvili na sepsání reakce ve formě článku. Tuto reakci najdete otištěnou v aktuálním čísle M&M. Michal Hardyn, ředitel AffiliateClub.cz zde zmiňuje, v čem původní článek nebyl úplně objektivní a jak vnímá růst a trendy v affiliate oboru.

Pozitivně nás překvapila ochota M&M k vyslechnutí protiargumentů a diskuzi. Každou podobnou diskuzí se posouváme dál, získáváme a předáváme zkušenosti. Celému oboru prospěje, když se informovanost o #czaffil zvyšuje.

 

Předchozí článek

42 nových bannerů v kampani NaturHouse (DietaPlus.cz)

Další článek

Michal Kubíček, Majitel firmy PRONETmedia, karavanista, investor