AffiliateClub Eventy

Jak dopadl první #AffilClubEvent, křest knihy Affilák?

IMG_4428

Včera se uskutečnil první #AffilClubEvent při příležitosti křtu knihy Affilák Michal Majgota. Spolu s VIP hosty jsme oslavili vznik první a stále jediné knihy českého autora o affiliate marketingu.

V úvodu Michal Majgot vyprávěl o tom, co stálo za rozhodnutím napsat ebook a naznačil, jak se mu podařilo dokončit knihu za rekordní 4 měsíce. Michal zmínil rozdíly mezi věčnými začátečníky a profesionálními bohatými affiláky, popsal své ambice a rozpovídal se o průběhu vlastního psaní a vytváření knihy.

Ve svém proslovu Michal nezapomněl poděkovat svým blízkým, kteří jej při práci podporovali a také naznačil, co bylo při psaní vůbec nejtěžší. Diskutovali jsme nad výbornou večeří nejen o knížce, ale také nad rozšířením povědomí o affiliate marketingu v Čechách, o projektech všech přítomných, kampaních Affiliate Clubu a celkově o stavu české affiliate scény.

Pevně věříme, že se všem akce líbila, a že se uvidíme na dalších eventech Affiliate Clubu. Ještě jednou bychom chtěli všem poděkovat! Atmosféra a nálada akce byla fantastická.

Kdo na křtu nebyl, může si vychutnat ochutnávku v podobě fotek. Celou fotogalerii najdete na naší Facebook stránce. Pokud máte i vy nějaký podnět k zlepšení českého affiliate oboru, nápad na evetn, na kampaň, která vám chybí a na kterou máte nějaký traffic, nebo třeba jen dotaz k jakékoliv části naší práce, určitě se nám ozvěte na info@affiliateclub.cz.

IMG_4391IMG_4447

IMG_4414IMG_4455

Předchozí článek

Seriál: Tvorba výdělečného affil webu v segmentu zdraví/hubnutí - 1.díl

Další článek

Výběr článků o affiliate marketingu za květen 2014