Affiliate článkyAffiliateClub Eventy

Hokejová tipovačka

Provize 300 Kč a soutěž o hodnotné ceny v Hokejové tipovačce

Plná Peněženka spustila dlouho očekávanou Hokejovou tipovačku. Tipovací soutěže jsou uživateli velmi oblíbené, proto doporučujeme svou propagaci zaměřit právě tímto směrem. Ovšem nemusíte stát pouze na straně affiliate publishera, pobavte se a zkuste své štěstí ve hře i vy. Zúčastnit se můžete v soutěži jednotlivců, nebo vytvořit tým a zaútočit na vítězné příčky v soutěži týmů. V této kategorii máme pro ty nejúspěšnější připravené výhry přesně k oslavě vítězství, 50ti a 30ti litrové sudy piva. 
Za propagaci Plné Peněženky stále platí nedávno navýšená provize: 300 Kč za každého aktivního uživatele.
Sečteno, podtrženo – zábava, hodnotné ceny, sudy piva a slušná provize, to by šlo, co myslíte?

Zapojení a pravidla tipovačky

Tipovat výsledky hokejových zápasů můžete již nyní. Přidat se do hry je možné také kdykoli v průběhu, ovšem bude škoda, když vám nějaké zápasy zbytečně utečou. Přeci jen, čím více zápasů natipujete, tím větší máte šanci na výhru. Mistrovství světa startuje prvním utkáním 10. května, doporučujeme výsledky vyplnit právě do prvního utkání. Klidně natipujte rovnou všechny, pojistíte si tak, že na žádný nezapomenete. A když si svým tipem nebudete v průběhu jistí, nevadí, tipy lze měnit i během mistrovství (vždy nejpozději před začátkem prvního zápasu daného soutěžního dne).

Za tip na správný výsledek získáte 5 bodů, správný tip vítěze nebo remízy je ohodnocen 3 body a pokud správně trefíte počet gólů jednoho týmu získáte 1 bod. Nejúspěšnější tipující se může těšit na hlavní cenu, kterou je koberec Toscana a sedací vak TEA POUF v celkové hodnotě 11 159 Kč. Pokud neskončíte na první místě, nezoufejte, odměněni budou soutěžící až do 20. místa.

Chcete zvýšit šanci na výhru? Vytvořte skupinku a zapojte se také do soutěže týmů. Hecujte se navzájem s kamarády a po skončení soutěž si třeba právě vy ťuknete vyhraným pivkem! Počet soutěžících ve skupině není nijak specifikován, ovšem vítězný tým se bude vybírat na základě součtů bodů pěti nejúspěšnějších členů, platí tedy nepsané pravidlo, čím více lidí, tím větší šance na umístění. 

Mezi hlavní partnery akce patří MůjKoberec a pivovar Krušovice, dalšími partnery jsou například Wayfarer, Ketomix… Celý výčet partnerů nalezente na stránce soutěže zde.

Provize 300 Kč za doporučení

Zapojte se i vy sami do soutěže a bavte se při hokejovém mistrovství. A co víc, doporučte soutěž vašim uživatelům nebo návštěvníkům webu. V adminu Affiliate Clubu pro vás máme připravené propagační bannery.

Za každého nově registrovaného aktivního uživatele získáte provizi 300 Kč, stačí aby uživatel získal do 1 roku od registrace na potvrzených odměnách z nákupů cashback minimálně 50 Kč.

Doporučujeme k propagaci cashback portálu Hokejovou tipovačku maximálně využít, ale nezapomeňte, není to jen o tom! Plná Peněženka je jedničkou na trhu, které věří více jak 580 000 uživatelů. Peníze zpět získávají uživatelé u více jak 680 e-shopů a cashback dosahuje až 25 %. Na účty uživatelů inzerent připsal již 106 000 000 Kč, to vše a daleko více můžete k propagaci programu využít. Nezapomeňte zmínit také známe značky, jako jsou: Booking, AliExpress, Datart, eBay, Kasa, Notino, Astratex a spousta dalších.

Tak se pojďte trochu pobavit a k tomu získat nějakou odměnu :-)

tipovacka

V případě potřeby specifických bannerů či jiných materiálů nás neváhejte kontaktovat, rádi připravíme kreativy přímo na míru.

Jestliže máte k této kampani nějaké další otázky, obraťte se na nás na adresu info@affiliateclub.cz, kde jsme připraveni vám s čímkoli poradit.
Pokud u nás nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace programu PlnáPeněženka nebo některého z našich dalších programů, tak se můžete registrovat na webu AffiliateClubu, kde najdete další potřebné informace.

 

 

Předchozí článek

NOVINKA: Goleto

Další článek

Akční XML feed