Kampaně

Exkluzivní akce pouze pro affiliate partnery od programu Plnapenezenka!

Při hledání nových affiliate programů pro Váš obsahový web není špatné si obecně položit otázku: „Který sektor z oblasti ekonomiky je nejvíce výdělečný?“ Již od pradávna se jedná o segment finančnictví. Tento fakt se přenáší i do affiliate programů, kde provize bank a pojišťoven, jsou více než lukrativní, proto bychom Vás radi upozornili na trochu neobvyklý affiliate program Plná Peněženka týkající se právě financí.

Plnapenezenka je program na největší československý cashbackový portál Plná Peněženka s velmi slušnou provizí pro #czaffil 200 Kč a pro #skaffil 10 € za každý schválený lead. Program navíc připravil speciální akci pro affiliate partnery. Každý uživatel, který se zaregistruje přes partnerský affiliate odkaz, získá kromě bonusu 50 Kč navíc exkluzivní zvýhodnění o 50 % po dobu čtrnácti dnů, tedy o polovinu větší odměny.

Co je potřeba udělat k získání provize 200 Kč/10 € od těchto programů?

Získat provizi je oproti jiným programům snadné. Stačí, když uživatel bude z Vašeho affiliate odkazu přesměrován na portál, registruje se a do 90 dnů provede alespoň jeden nákup.

Další výhodou programu je důvěryhodný brand na tuzemským trhu. Jedná se totiž o největší cashback v České republice bez poplatků, má téměř 400 000 spokojených uživatelů600 zapojených e-shopů. Plná Peněženka již připsala 59 milionů na odměnách a ročně generuje e-shopům miliardové obraty.

Plná Peněženka navíc, jako jediný cashbackový portál v České republice garantuje svým uživatelů odměnu z každého zakoupeného produktu na oblíbeném, zahraničním portále Aliexpress.com.

Shrnutí: Proč propagovat právě programy Plné Peněženky?

  • Slušná, snadno získaná provize 200 Kč či 10 €.
  • Jediný cashbackový portál v ČR a SR, který garantuje odměnu z každého produktu na portále Aliexpress.com.
  • Akce pro uživatele registrované přes affiliate odkaz se zvýhodněním 50 % po dobu čtrnácti dnů.
  • Téměř 400 tisíc spokojených uživatelů.
  • Obrovský nárůst registrací od nových uživatelů probíhá právě v předvánoční sezóně.

plnapenezenka

Využijte tuto akci od Plná Peněženka k propagaci české verze programu či slovenské verze programu a získejte provizi pro #CZAffil 200 Kč a pro #SKAffil 10 € za registraci aktivního uživatele.

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace affiliate programu Plnapenezenka.cz a PlnaPenezenka.sk, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Propagujte nový program Vermione.cz s provizí 14 %!

Další článek

Ski Bike Centrum Radotín spouští v AC nový program Lyze-radotin.cz!