Kampaně

DobraPoptavka.cz (Poptavej.cz) – nový program s provizí 100 Kč za lead

DobraPoptavka.cz (Poptavej.cz) je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete jednoduchý poptávkový systém. Vaše odměna u této kampaně bude 100 Kč za uznaný lead.

DobraPoptavka.cz (Poptavej.cz)

Jedná se o jednoduchý poptávkový systém. Zákazník shánějící řemeslníka nebo firmu, která se postará o libovolné stavební úpravy, tak vyplní nezávaznou poptávku po konkrétní požadované práci. Systém za něj osloví specialisty a zákazník obdrží nabídky, které může, ale nemusí využít. Pro lepší konverzní poměr u tohoto affiliate programu doporučujeme používat formulář nebo-li iframe, který si můžete libovolně upravit na vašich stránkách.

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce DobraPoptavka.cz (Poptavej.cz).

Podmínky tohoto affiliate programu:

  • Provize je 100 Kč za lead
  • Lead vám vyplatíme za každou unikátní poptávku, kterou inzerent telefonicky ověří a publikuje. Platná poptávka je v hodnotě alespoň 1 000 Kč vč. DPH a má vyplněny všechny údaje.
  • Cookies je doživotní
  • V adminu je připraven iframe
  • Potenciální zákazník se dostane na landing page DobraPoptavka.cz

dobrapoptavka_300x300

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace tohoto affiliate programu DobraPoptavka.cz (Poptavej.cz), tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate marketingu za únor 2017

Další článek

Propagujte klimatizace, čističky vzduchu a odvlhčovače v programu Chytry-obchod.cz