Kampaně

Bezdoteku.sk a Bezdoteku.cz nově v AffiliateClubu s provizí 10,5 %!

Bezdoteku je nový affiliate program v naší síti. Můžete propagovat originální nabídku inovativních výrobků se zaručenou kvalitou. Provize pro #czaffil i #skaffil je 10,5 % z konečné objednávky.

Bezdoteku

Internetový obchod nabízí inovativní, jedinečné výrobky, které prodává na českém a slovenském trhu již od roku 2012 a specializuje na tři segmenty. Domov a zahrada, Mobilní příslušenství a Zahřát a ochladit.

Ze segmentu Domov a zahrada jsou nejoblíbenější kategorie bezdotykových výrobků, tj. koše, dávkovače a toaletní prkénka. Další, e-shopem nabízenou kategorií, jsou moderní kancelářské židle, zahradní sprchy, aroma difuzéry a venkovní LED solární světla. Tento segment usnadňuje zákazníkům život v dnešní uspěchané době.

V sekci Mobilní příslušenství dominují univerzální držáky do aut, bluetooth reproduktory a selfie tyče. Zmíněné výrobky jsou oblíbené jak u mladší, tak i u starší generace zákazníků.

Posledním segmentem je Zahřát a ochladit. Značka Bezdoteku se podílí na vývoji a přináší zpětnou vazbu od zákazníků, která je pro úspěšný vývoj výrobků nepostradatelná. Vyhřívané vložky do bot a rukavice jsou velmi populární, a jejich široké využití od volnočasových až po pracovní aktivity z nich dělá nepostradatelné pomocníky v chladných měsících roku. V horkých měsících jsou zase využívány ochlazovače vzduchu, nebo chladící textilie.

Spokojenost zákazníků značky Bezdoteku je důkazem její kvality. Veškeré zboží se importuje z několika málo zemí, kde je zajištěna výstupní kontrola pro maximální spokojenost zákazníků.

vykupto_bezdoteku_logo

Proč propagovat právě Bezdoteku?

  • Dostupná cz i sk verze
  • Moderní, originální zboží
  • Spokojenost zákazníků
  • Zaručená kvalita

Základní informace k těmto affiliate programům:

  • Provize 10,5 % z objednávky
  • Cookies po dobu 30 dní
  • V adminu připraveny bannery a XML feed pro cz i sk verzi
  • Potenciální zákazník se proklikne na e-shopy Bezdoteku.cz či Bezdoteku.sk

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránkách Bezdoteku.cz a Bezdoteku.sk.

V případě, že máte ke kampani doplňující otázky, jsme vám jako vždy připraveni s čímkoliv pomoci na emailové adrese info(z)affiliateclub(t)cz. Pokud u nás ještě nejste registrováni a chcete se zapojit do propagace affiliate programů Bezdoteku.cz a Bezdoteku.sk, tak se vše podstatné dozvíte na stránce AffiliateClubu, která vás provede registrací.

Předchozí článek

Výběr článků o affiliate a online marketingu za červenec 2017

Další článek

PODZIMNÍ AKCE OD MBANK: Pro uživatele až 1 200 Kč za založení a používání účtu!