Kampaně

5 nových kampaní z oblasti zdraví/hubnutí

V rámci rozšiřování nabídky pro affiláky v oblasti zdraví/hubnutí jsme spustili 5 nových kampaní na doplňky stravy. Pojďme se na ně podívat blíže:

ZdravaDetoxikace.cz

Produkt DetoxActive obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které napomáhají k očistě těla od toxinů a podporují přirozenou detoxikaci organismu.

Za prodej produktu DetoxActive kampaně ZdravaDetoxikace.cz nabízíme provizi 75,- Kč bez DPH za prodej každého jednotlivého balení.

MozkovyStimulant.cz

Produkt BrainActive obsahuje unikátní kombinaci 13 přírodních látek. Tyto přírodní látky podporují paměť, soustředění, mentální výkonnost, kognitivní schopnosti a energii. Je vhodný pro studenty a seniory. Kdo na ně umí cílit, bude mít výhodu.

Za prodej produktu BrainActive kampaně MozkovyStimulant.cz nabízíme provizi 90,- Kč bez DPH za prodej každého jednotlivého balení.

300 300b

Pozor: Všechny weby a kreativy k těmto 2 kampaním je třeba předem zaslat ke schválení na majgot@5dm.cz

a dále série 3 doplňků s provizí 210,- Kč bez DPH za prodej každého jednotlivého balení:

  • SuperSlimFit.cz – pro ty, kteří mají zpomalený metabolismus a chtějí zhubnout bez hladu a diet
  • FatBlocker.cz – pro ty, kteří nemůžou měnit jídelníček a nemají čas vařit dietní jídla
  • CarbBlocker.cz – pro ty, kteří preferují zdravé hubnutí a nemohou chodit do posilovny

c300 c300 f300

Všechny kampaně mají doživotní cookies a všechny násobí vaší provizi počtem prodaných balení. Překvapivě často si zákazníci objednávají větší počet kusů. Cookies vám pomůže si udržet zákazníky, kteří napoprvé nakoupí 1 kus a podruhé už větší počet.

K dispozici je u všech kampaní série 6 bannerů, textový odkaz a iframe objednávací formulář. S požadavky na další prvky, pokud chcete individuální, se na nás klidně obraťte.

Předchozí článek

Michal Kubíček, Majitel firmy PRONETmedia, karavanista, investor

Další článek

Vojtěch Toulec, Ředitel, HIFIVE TRAFFIC s.r.o.