Kampaně

2 novinky v kampani Svět zdraví pro vyšší konverze: dárky a LiveChat

1. Dárek pro zájemce o trvalé zhubnutí

Příští týden startuje speciální promo ke kampani Svět zdraví, která patří mezi nejvýkonnější affiliate kampaně v oboru Zdraví/Hubnutí. Zájemci o trvalé zhubnutí získají ke vstupní konzultaci 2x dárek – ChocoBar a pH testy zdarma. Pokud máte zájem o více informací a podklady, kontaktujte nás prosím.

Tip: Jak funguje nutriční typologie, metoda hubnutí používaná ve Světě zdraví?
Komplexní nutriční typologie kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od tradiční indické medicíny, krevních skupin, metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Metoda dokáže zjistit, které potraviny jsou pro Vás nejvhodnější, po kterých budete hubnout a cítit energii a naopak, které potraviny u Vás blokují hubnutí a zatěžují Váš organismus. Každému klientovi specialisté sestavují skutečně cílený, individuální dietní plán.

chocobar-akce-svet-zdravi

Ukázka pop-upu s popisem akčních dárků Světa zdraví

2. LiveChat pro SuperAffiláky 

Ve spolupráci se společností Svět zdraví jsme připravili nové rozšíření, které umožňuje vložit na weby SuperAffiláků LiveChat (živou diskuzi) se zákazníky. Cílem LiveChatu je zodpovědět dotazy zákazníků, rozptýlit případné pochybnosti zákazníků a soustředit se na dokončení konverze.

Podle našich dosavadních zkušeností a dostupných výzkumů a čísel dokáže okamžitá podpora přes LiveChat zvýšit konverze o 10-50%! Ukázku online live chatu můžete vidět zde.

NutricniTypologie-livechat

Ukázka LiveChatu přímo na webu pro Nutriční typologii Světa zdraví

Podpora přes LiveChat prošla školením pracovníky Světa zdraví a je provozována v pracovní dny od 7:00-22:00 a o víkendech zpravidla 18:00-22:00.

Implementace LiveChatu je snadná a zabere pouze pár minut. Stačí na stránky vložit jednoduchý javascript kód. Pokud máte zájem o live chat, kontaktujte nás prosím.

Předchozí článek

Víťa Válka, Freelancer, grafika, ilustrace

Další článek

5 jasných odpovědí, proč přijít na Affiliate čtvrtek