Seriály a návody

10 nejlepších WordPress šablon zdarma pro magazíny

Dnes jsme si pro vás připravili článek z trochu jiného soudku. WordPress je oblíbeným redakčním systémem, který jistě na některých svých webech také používáte. Nejčastěji se používá pro blog nebo nějaký internetový magazín. Spousta našich affiliate partnerů různé magazíny provozuje a skrz ně pak propaguje některé z našich reklamních kampaní.

My jsme si dnes pro vás připravili 10 profesionálních šablon pro WordPress vhodných právě pro magazínový web. Prošli jsme různé webové galerie a vybrali opravdu ty nejlepší šablony, které je možné zdarma na internetu stáhnout. Pojďme se tedy na ně podívat.

1. Sparkling [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Sparkling je elegantní moderní šablona obsahující vzhled různých podstránek a grafických prvků jako accordeony, taby, listy a nejrůznější buttony. Jedná se o univerzální šablonu, jenž může být použita na magazín z jakéhokoliv oboru. Díky velkému slideru na úvodní stránce (jehož výška je samozřejmě lehce editovatelná) si tuto šablonu dokážeme představit na magazínu o cestování.

1sparkling

2. Gadgetry [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Gadgetry je další zajímavou šablonou pro WordPress zdarma, která se hodí pro nějaký technologický magazín. Nabízí v základu několik barevných variant a stejně jako výše zmíněná šablona má v sobě i design dalších podstránek.

2gadgetry

3. Justwrite [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Justwrite je prototypem moderní šablony využívající responzivního designu. Šablona tak skvěle využívá plochu na full HD monitorech a zároveň se výborně skládá na mobilních zařízeních. Celkově je tato šablona spíše jednodušší v moderním flat designu. Podobný styl designu například využívá zahraniční technologický server Smashing Magazine.

3justwre

4. Moments [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Moments je vhodnou šablonou zejména pro blogy či jednodušší magazín. Je však šablonou velice kvalitně zpracovanou. Obsahuje základní formátování ostatních stránek a dalších prvků na webu jako galerie, hlavní nadpisy a další.

4moments

5. Hueman [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Další moderní šablona vhodná pro rozsáhlé magazíny. Hueman obsahuje skvělou typografickou úpravu a nechybí ani množství nastavení jako různé šířky layoutu, sidebarů a dalších prvků.

5hueman

6. Surfarama [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Surfarama je jednoduchou šablonou pro blog nebo menší magazín. Nabízí však zajímavě barevně zpracovanou homepage, jenž je ideální pro nějaký lifestylový blog.

6surf

7. Hiero [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Hiero je svým rozložením podobná klasickým šablonám WordPressu, kdy na levé straně máte obsah webu nebo výpis příspěvků a na pravé klasický sidebar. Celkově však Hiero působí moderně a je použitelná na jakýkoliv obor.

7hiero

8. Food and Diet [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

V poslední době nejen v affiliate marketingu jsou oblíbené produkty zaměřené na zdravý životní styl. Tato šablona, jak ostatně název sám napovídá, je tedy ideální předlohou pro nějaký food blog nebo magazín s recepty.

8food

9. Circa [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Jestli máte rádi minimalismus, tak vás tato šablona zaujme. Opět se hodí pro nějaký blog či osobní zápisník.

9circa

10. Yegor [Live DemoStáhnout šablonu zdarma]

Yegor je další šablonou použitelnou na nějaký internetový magazín. Podporuje jednoduchou změnu barev a obsahuje vzhled dalších podstránek.

10yeg

Věříme, že vám tento seznam pomůže při tvorbě nových projektů. Příště si představíme 10 šablon vhodných pro prezentaci a prodej produktů.

Předchozí článek

Kdo vládne potravinovým doplňkům? Greenshaper!

Další článek

Výběr článků o affiliate marketingu za květen 2015